Google Pixel Buds tanıtıldı

 Google Pixel Buds tanıtıldı

110 metreye kadar çekim alanı sunan, kalite yükseltirken dış sesleri en aza indiren yeni kulaklık Google Pixel Buds tanıtıldı.

Geçtiğimiz sene kablosuz kulaklık pazarına giren ve ilk hamlesini yapan Google, bu sene daha iddialı şekilde karşımızda.

İlk nesil Pixel Buds kulaklıkların üretimini durduran Google, ikinci nesil Pixel Buds’u piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Yeni Google Pixel Budskulaklıklar yapay zekâ ile desteklenmiş bir yonga barındırıyor. Google yakın dönemde yazılım güncellemeleri ile yonganın kabiliyetlerini ortaya çıkaracağını ifade ediyor.

Kulaklıkların kapsama alanı 110 metreye kadar çıkabiliyor. Ev içerisinde 3 odaya kadar kapsama alanı var. Böylece belirli senaryolarda iletişim kesintisiz olarak devam edebiliyor. Hey Google komutu ile Google Assistant devreye giriyor.

Kulaklık ucundaki kauçuk halka kulağı dış seslerden arındırıyor ve bass tepkilerini arttırıyor. Küçük hava kanalı ise gerektiği kadar dış sesin kulağa girmesini sağlıyor. Ses seviyesi otomatik olarak dış ortama göre ayarlanıyor. Mikrofonlar ise sesin geldiği yönü tespit edebiliyor, sesinizi ise kemik iletimi üzerinden alıyor.

Google Pixel Buds yaklaşık 5 saate kadar kullanılabiliyor. Bataryalı kılıf ile bu süre 24 saate çıkıyor. Bahar aylarında piyasaya sürülecek olan Pixel Buds 179 dolar fiyat etiketine sahip.

 

İlginizi çekebilir

Microsoft Ofis programlarını birleştiriyor

Steam’den oyun dünyasında çığır açacak özellik!

PlayStation 5’in çıkış tarihi belli oldu

Telegram’ın kripto parasına ABD’den darbe!

 

haber kaynağı

Gökhan Kaya

0 Comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir