Kurumsal Profil

Gelişen teknoloji ve bilişim çağında insanlara güncel haberleri sunmak ve anlaşılabilir teknoloji sunmak hedefiyle, Ağustos 2019’da kurulmuş yeni bir girişimiz.
Anlaşılabilir Teknoloji nedir?
Teknolojiden çok fazla anlamayan, anlasa da terimleri bilmeyen okurlarımız için daha basit ve daha anlaşılabilir kelimeler seçerek haber veya yazı girişi yapıyoruz.Örnek olarak yeni bir fare haberi yaparken 16.000 DPI’a sahip deyip farklı bir konuya geçmek yerine yazı sonunda ya da arasında DPI’ın aslında ne işe yaradığından bahsederek okurlarımızı bilgilendirme uğraşındayız.Teknolojiye ek olarak şimdilik Kripto Para, Girişimcilik, Yazılım ve Oyun kategorilerinde okurlarımıza güncel bilgiler, anlık haberler ve yazı serileri paylaşmaktayız.

Misyon

Sitemizi ziyaret eden okurlara müşteri gözüyle değil daha çok okurumuz gözüyle bakarız. Okurlarımız bizim gelişmemizde ve sektörde bir yerlere gelmemizde hatta sektörün öncülerinden olmamızda bize fazlasıyla katkı sağlayacağı için sitemize giren her okurumuzun siteden memnun ayrılmasını amaçlıyoruz.Hizmet verdiğimiz her okurumuzu bir değer olarak görüp onlar için bilgi erişimi kolaylığı sunuyoruz. Bir bilgiye ulaşmak isteyenleri çok fazla yormadan kolayca ve anlaşılabilir biçimde bilgiye direkt ulaştırıyoruz.

Vizyon

Kendini sürekli olarak geliştiren ve kazancını daha fazla gelişmeye adayan bir internet sitesi olup, okurlarının güvenini kazanarak büyüyen bir okur kitlesi oluşturmak. Kısa vadede okurlarımızın, sitemizde bir aile ortamı oluşturarak daha samimi bir platform haline gelmek, Türkiye’de bilinen ve sektörde öncü olarak sayılan bir internet sitesi olmak. Uzun vadede ise yurt dışına açılarak daha büyük kitlelere hizmet vermek ve Türkiye’de sektörün en iyisi olmak.

Değerlerimiz

OKURLARIMIZ: Bizim en büyük değerlerimizden olan okurlarımızın memnuniyetini öncelikli görevimiz olarak belirliyoruz ve her okurumuzu benimseyerek, empati kurarak bilgi paylaşımı yapmayı hedefliyoruz. Bu şekilde en iyi bilgi paylaşımı, haber ve okunacak yazı serileri oluşturarak okurlarımızın kendilerini değerli hissetmelerini sağlamayı amaçlıyoruz. Sitemizde vakit geçiren okurlarımızın tekrar geleceklerini varsayarak pozitif bir ortam sunma arayışındayız.VERİM:Başarıyı bir kez yakalamak kolaydır, rastlantı bile olabilir. Ama başarıyı kalıcı hale getiren en önemli faktörlerden biri ise verimli çalışmaktır. Verimli çalışmayı politikamız olarak ve okurlarımızın daha verimli bilgiler almasını en önemli amacımız olarak benimsedik.KALİTE:Okurlarımıza kaliteli ve işe yarar bilgiler verip bu bilgilerin okuyup unutacakları değil de hayatlarında bir yer elde edeceği hale getirmeyi amaçlıyoruz. Bir yazının akılda kalmasının en önemli faktörü şüphesiz yazının kalitesidir. Kaliteli ve özgün yazı ve haberler sunarak akıllarda bir yer elde etmek istiyoruz.SORUMLULUK: Ürün tanıtımı yaparken özellikle sorumluluk almak gerekir. Bir ürünü önerdiğimiz zaman okurlarımızın bizlere güvenip o ürüne sahip olması için sorumluluk almaktan kaçınmamalıyız. Öyle ki yanlış bilgiler vermememiz de sorumluluk sahibi olduğumuzun bir göstergesi olup, okurlarımızı en doğru bilgiye ulaştırmayı hedefliyoruz.HAYALLERİMİZ: Bu yola sadece hayallerimizle çıktık ve bir gün Türkiye’nin en büyük web sitelerinden biri olmayı hayal ettik. Bize bu uzun yolda çalışma azmi ve mücadele hırsı veren en büyük etken hayallerimiz oldu.“Dün kurulan hayaller, bugünün mücadelesi, yarının umududur.” İnsan Kendinde Olmayanı Arar, Mark Twain