Sitede yer alan tüm içeriğin hakları saklıdır. 2019 – Teknoküpür. Site Sahibi izni olmaksızın kullanılamaz. Bu bir Gökhan Kaya, Baran Kaya ortak yapımdır. Teknokupur.net (yazı içerisinde bundan böyle kısaca “TK” olarak anılacaktır), teknoloji, kripto para, yazılım, girişimcilik ve oyunlar hakkında bilgi, haber ve yazı serileri paylaşarak okurlarına güncel bilgi vermeyi hedef almıştır.

TK tarafından hazırlanan haber, bilgi ve yazı paylaşımı, video ve görsel vb. içeriklerin tüm hakları Teknoküpür’e aittir ve kullanıcılar izinsiz olarak TK tarafından hazırlanmış içerikleri kopyalayamaz veya kullanamaz. Bu karar tarafımızca uygun görülmüş ve izin verilen mecraları kapsamamaktadır.

Kullanıcıya ait ad, soyad, mail adresi, isteğe bağlı olarak telefon numarası gibi bilgiler yorum, tavsiye veya şikayet gibi durumlarda talep edilir. Kullanıcıya ait olarak verilen bu verilerin üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşımı olamaz. Verilerin saklanması sorumluluğu TK’e aittir ve bilgi sızımı gibi olağanüstü durumlarda sorumluluk TK’e aittir.

Ancak, gizlilik kapsamında olan bilgiler aşağıda belirtilen yasal durumlar ve yasal prosedürler çerçevesinde 3. şahıslara açılabilir.

  1. Yasal mercilerden bu yönde yazılı bir talep oluşması halinde
  2. Site mülkiyet haklarını korumak ve savunmak amacıyla
  3. Kullanım şartlarında kabul ettiğiniz kurallar çerçevesinde

Yukarıda üç madde halinde yer alan bu yükümlülükler ve talepler içerisinde paylaşılacak kullanıcı verileri dolayısıyla, kullanıcı işbu Gizlilik Bildirimi ile belirtilen gizlilik kurallarının dışına çıkıldığı iddiası ile TK’e maddi ya da manevi herhangi bir talepte bulunmayacağını, TK’in tazmin yükümlülüğü olmadığını kabul eder.

Web sitemizde henüz çerez (cookie) bulunmamaktır ve kullanıcılar kişisel verileri sadece kendileri vermektedir.

Teknokupur.net

15.08.2019