The Last of Us oyunu dizi olarak karşımıza çıkıyor

The Last of Us oyunu dizi olarak karşımıza çıkıyor

ABONE OL 

Yakın bir zamanda yeni oyunuyla karşımıza çıkacak olan The Last of Us oyunundan dizi müjdesi geldi.

İkinci oyunuyla yakın bir zamanda karşımıza çıkacak olan oyun için HBO’dan bir müjde daha geldi. Game of Thrones, Chernobyl ve West World gibi önemli yapımların yayıncılığını üstlenen HBO tarafından ekranlara gelecek olan The Last of Us dizisinde senaryoda değişiklikler yapılacak.

Chernobyl dizisinin yaratıcısı olan Craig Mazin’in üstleneceği dizinin oyunla ne kadar bağlantılı olacağı henüz bilinmiyor.

Craig Mazin’e yardımcı olarak diziye aynı zamanda oyunun da yazarı olan Neil Druckmann eşlik edecek. Craig Mazin ve Neil Druckmann ikilisi dizinin senaryosunu hazırlayan isimler olacak.

Yeni dizi, Sony’nin geçtiğimiz yıl kurduğu PlayStation Productions’ın ilk TV çalışması olarak dikkat çekiyor. PlayStation Productions; God of War ve Uncharted gibi popüler serilerin televizyon ve sinemaya uyarlanması amacıyla kurulmuştu.

HBO dizi ile ilgili hayranları heyecanlandırmak için mini bir tanıtım videosu yayınladı. Twitter’dan yayınlanan videoya senarist Druckmann “Ellie ve Joel’in HBO’ya yolculuğunu getirmek için en sevdiğim yazarlardan biriyle bir araya geleceğimize inanamıyorum.” açıklamasını yaptı.

The Last of US Part II oyununun Mayıs ayında satışa sunulacak olmasının ardından dizinin çıkacak olması hayranlar için sevindiren bir haber.

Daha fazla haber için TwitterInstagramTelegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

Hakan: Muhafız’ın 3. sezonu yayınlandı

Hackerların en çok denediği şifreler ortaya çıktı

Fransa Bitcoin’i resmen tanıdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.