Elon Musk’tan Twitter CEO’su Jack Dorsey’e destek

   Elon Musk’tan Twitter CEO’su Jack Dorsey’e destek

  SpaceX ve Tesla CEO’su ve  kurucusu Elon Musk’tan Twitter CEO’su Jack Dorsey’e kovulacağı yönünde çıkan haberler konusunda destek geldi.

  Geçtiğimiz günlerde yaptığımız haberle yeni hissedarlar tarafından Twitter CEO’sunun kovulacağı yönünde çıkan söylentilerden bahsetmiştik.

  ABD’nin şu anki başkanı olan Donald Trump’ın en önemli destekçilerinden, Elliott Management’in sahibi Paul Singer, Twitter ve Jack Dorsey için “Çok ayrımcılık yapıyor” açıklamasını yapmıştı.

  Elon Musk, Jack Dorsey’e destek vermek için bir tweet attı. Tweet’te “Twitter CEO’su olan Jack Dorsey’i destekliyorum. Onun iyi bir kalbi var.”

  Geçen yıl, Twitter hakkında bir röportajda Jack Dorsey, SpaceX ve Tesla CEO’su Elon Musk’ın favori Twitter kullanıcısı olduğu belirtmişti.

  Elon Musk’ın Twitter kullanma şeklini sevdiğini, düşüncelerini açıkça paylaştığını beğendiğini belirtmişti. Elon Musk’tan aldığı destek Jack Dorsey için önemliydi. Çünkü Elon Musk Amerikanın en önemli iş adamlarından biri.

  Jack Dorsey’e Twitter Çalışanlarından Destek Geldi

  Twitter çalışanları tarafından Jack Dorsey’e destek geldi. Twitter’da çalışanlar tarafından “#webackJack” şeklinde “Jack’in arkasındayız” etiketi oluşturuldu ve mesajlar paylaşıldı.

  Elon Musk’ın Twitter’ı çok aktif kullanması, yaptığı yenilikleri Twitter’dan paylaşması takdir ediliyor. Özellikle uzay istasyonunun internetine bağlanıp bunu tweet atarak denemişti.

  Twitter şirket etkinliğine düşüncelerini video bağlantısıyla paylaşması için de davet edilmişti.

  Twitter CEO’su Jack Dorsey’in kovulabileceği haberini okumak için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

  Daha fazla haber için TwitterInstagramTelegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

   

  İlginizi Çekebilir

  Apple eski model iPhone sahiplerine para ödeyecek

  Riot Games ilk taktik FPS oyunu Valorant’ı duyurdu

  PlayStation Plus Türkiye için zam kararı aldı

  İlginizi Çekebilir

  1 Yorum

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir