Riot Games ilk taktik FPS oyunu Valorant’ı duyurdu

Riot Games ilk taktik FPS oyunu Valorant’ı duyurdu

ABONE OL 

Riot Games ilk taktik FPS oyunu Valorant’ı duyurdu. Dünya çapında bir fenomene dönüşen League of Legends oyununun arkasındaki stüdyo olan Riot Games, daha önce Proje A olarak bilinen ilk FPS taktik oyunu Valorant’ı duyurdu. Büyük beklentiler yaratan oyun 2020 yazında piyasaya sürülecek.

Amerikan video oyun stüdyosu Riot Games, ikonik prodüksiyon League of Legends 10. yılı onuruna “Project A” adlı bir FPS oyunu geliştirdiğini açıkladı. Test sürecinde oyunculardan geçer puan alan ve hatta bazıları tarafından geliştirilen en iyi birinci şahıs nişancı olarak gösterilen Proje A, sonunda kapatılan perdeyi kaldırdı.

Riot Games ilk taktik FPS oyunu Valorant’ı duyurdu

Ekran görüntüleri, oyunun grafik kalitesinin o kadar etkileyici olmadığını gösterdi. Ancak Valorant’ın hala geliştirilmekte olduğunu hatırlatmadan geçmeyelim. Bu nedenle, hem hikaye hem de grafik açısından birçok değişiklik yapılabilir.

Riot Games’in yapımcılarından Anna Donlon, Valorant’ın birinci şahıs nişancı oyunlarında gördüğümüz temel özellikleri koruyacağını. Ancak oyunculara daha fazla yaratıcılık sağlayan taktik bir çekim deneyimi sağlayacağını söylüyor. Oyunda strateji oluşumunun çok önemli olacağını vurgulayan Donlon, 24 oyunun sonunda en başarılı olacak takımın oyunu kazanacağını belirtti.

Hilelere karşı özel bir koruma sistemine sahip olduğu söylenen Valorant, hileleri gerçek zamanlı olarak tespit edecek ve önleyecek, böylece her oyuncu eşit koşullar altında savaşacak. Riot Games’in ilk taktik FPS oyunu Valorant 2020 yazında piyasaya sürülecek.

Valorant Sistem Gereksinimleri

Minimum Özellikler – saniyede 30 kare:

İşlemci: Intel i3–370MGPU: Intel HD 3000

Önerilen Özellikler – saniyede 60 kare:

İşlemci: Intel i3–4150GPU: Geforce GTX 730

İleri Teknoloji Özellikler: saniyede 144+ kare

İşlemci: Intel Core i5–4460 3.2GHzGPU: GTX 1050 Ti

PC donanım önerileri:

Windows 7/8/10 64 bit4GB RAM1GB VRAM

Riot Games’in yeni oyunu olan Valorantı nasıl buldunuz. düşüncelerinizi aşağıdan bizimle paylaşabilirsiniz.

Daha fazla haber için TwitterInstagramTelegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

iPhone 6S ve iPhone 11 Pro Max hız karşılaştırması (Video)

Oppo, Apple Watch’a rakip bir akıllı saat yapıyor

Google Huawei sahiplerini uyardı

kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.