Cem Yılmaz NFT furyasına katıldı

Cem Yılmaz NFT

Cem Yılmaz NFT furyasına katıldı

ABONE OL 

Cem Yılmaz, popülerliği süren NFT furyasına katıldı. Kariyerinin ilk yıllarında karikatürist olan Cem Yılmaz, çizimlerini OpenSea platformuna yükledi.

Cem Yılmaz NFT’lerini Satışa Sundu

Kripto para piyasasına her geçen gün yeni bir isim daha dahil oluyor. Özellikle yurt dışında birçok ünlü ismin dahil olduğu kripto para piyasasına ülkemizden son olarak Cem Yılmaz dahil oldu. Kariyerinin ilk yıllarda Leman isimli mizah dergisinde karikatür çizimleri yapan Cem Yılmaz, bu yeteneğini şimdi de NFT‘ler için kullanıyor.

OpenSea, Ethereum tabanlı bir NFT platformu. Cem Yılmaz da bu platformu kullanarak hazırladığı karikatürleri NFT’ye dönüştürdü ve satışa sundu. Ünlü komedyenin satışa sunduğu NFT’lere gelen en yüksek teklif ise 5.5 Ethereum (19.300 dolar) oldu. Cem Yılmaz’ın OpenSea hesabına ulaşmak için TIKLAYIN.

Cem Yılmaz NFT furyasına katıldı

Bensu Soral NFT Satışı Yapmıştı

NFT popülerliği giderek artıyor. Ülkemizdeki sanatçılar tarafından da kullanılmaya başlanılan NFT’lere bir yenisini Bensu Soral ekledi. Oyunculuğunun yanı sıra karakalem çalışmaları da yapan Soral, çalışmalarını OpenSea platformuna yükledi. Açık arttırma yöntemiyle satışa sunulan ‘RIP Black Mamba‘ isimli çalışmaya 2.4 Ethereum yani 3 bin 850 dolar ödeme yapılarak satın alındı.

Bensu Soral’ın OpenSea platformuna yüklediği 6 çalışması bulunuyor. Bu çalışmalara göz atmak için TIKLAYIN.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

“Cem Yılmaz NFT furyasına katıldı” için 4 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.