Samsung NFT adımı atıyor!

Samsung NFT

Samsung NFT adımı atıyor!

ABONE OL 

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, NFT furyasına adımını atıyor. NFT adımı atan diğer markalar gibi Samsung da sektör adına oldukça büyük bir aktör. Bu sebepten dolayı bile NFT popülerliği giderek artmaya devam edecek.

Samsung NFT Adımıyla Sektöre Giriş Yapıyor

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi olan Samsung, ayrıca üretmiş olduğu TV’lere NFT desteği sağlamaya başlıyor. Bu yıl üreteceği TV modellerinde NFT görüntüleme desteği sağlayacak olan Samsung, sektör adına oldukça sevindirici bir adım atmış oluyor.

Yalnızca görüntüleme desteği değil MicroLed, Neo QLED ve The Frame modellerinden NFT satın alma desteğini de yine Samsung TV kullanıcılarına sunulacak.

Samsung NFT adımı atıyor!

NFT İşlem Hacmi Artıyor!

The Block Research tarafından hazırlanan rapora göre NFT’ler 2021 yılında 13 milyar dolarlık işlem hacmine ulaştı. Dijital koleksiyon ürünü olarak da düşünülebilecek olan NFT’ler özellikle sanatçıların da bu furyaya dahil olmasıyla birlikte adeta aldı başını gitti.

Ülkemizden Cem Yılmaz‘ın da dahil olduğu furya giderek büyümüştü. 13 milyar dolarlık işlem hacminin gerçekleştiği platformların başında OpenSea geliyor. OpenSea, 13 milyar dolarlık işlem hacminin yüzde 88‘ine tekabül eden 12.5 milyar dolarlık işlemlere ev sahipliği yaptı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.