Taraftar token’ların piyasa değeri 408 milyon dolara geriledi

Taraftar token'ların piyasa değeri

Taraftar token’ların piyasa değeri 408 milyon dolara geriledi

ABONE OL 

Bitcoin‘in düşüşü diğer kripto paraların düşüşünü de beraberinde getiriyor. Bu kripto paralar arasında yer alan taraftar token’ların fiyatları da düşüş gösterdikçe piyasa değeri geriliyor.

Taraftar Token’ların Piyasa Değeri Azalmaya Devam Ediyor

Chiliz şirketinin Socios isimli platformu aracılığıyla ciddi bir popülerlik kazanan taraftar token’lar ciddi şekilde ilgi görüyor. Barcelona, Juventus, Paris Saint-Germen, Atletico Madrid, AS Roma, AC Milan, Galatasaray, Trabzonspor, Arsenal, Inter ve birçok NBA takımı ile anlaşan Socios, taraftar token piyasasını oluşturdu. Binance tarafından ön satışa sunulan ve listelenen Lazio, Porto ve Santos token’larda büyük ilgi görmeye başladığını belirtmek gerekiyor.

Yaşanan son düşüşle birlikte taraftar token’ların piyasa değeri 408.9 milyon dolara geriledi. 28 Aralık tarihinde piyasa değeri 440 milyon dolar olarak kayıtlara geçmişti. Piyasa değeri olarak Paris Saint-Germen, 49.2 milyon dolarlık değeriyle listenin en başında yer alıyor. Paris Saint-Germen‘in hemen ardından 40.7 milyon dolarlık piyasa değeriyle Lazio 2. sırada yer alıyor.

Taraftar token’ların son 24 saatteki işlem hacmi 24.2 milyon dolar olarak kayıtlara geçti. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Taraftar token’ların piyasa değeri 408 milyon dolara geriledi

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir