ALA token listeleme tarihi açıklandı!

ALA token listeleme tarihi

ALA token listeleme tarihi açıklandı!

ABONE OL 

Socios ve Alanyaspor iş birliğiyle üretilen ALA token, 4 Ekim tarihinde Socios platformunda ön satış ile yatırımcılarına kavuşmuştu. Yatırımcılar da ALA token listeleme tarihini merakla bekliyordu. Açıklama resmi olarak yapıldı.

İşte ALA Token Listeleme Tarihi!

4 Ekim tarihinde Socios platformunda satılan ALA token nihayet listeleniyor. Socios resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre 11 Ekim 14:00’de Chiliz.net borsasında listelenecek.

Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

ALA token listeleme tarihi açıklandı!

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu iş birliği için şu ifadeleri kullanmıştı:

‘Her geçen gün daha ileriye taşımak istediğimiz kulübümüzü taraftarlarımızın aktif katılımıyla dijital dünyada da öne çıkaracak bu anlaşmadan mutluluk duyuyoruz. ALA fan token ile taraftarlarımız kulüp kararlarında önemli etki sahibi olacak ve Socios.com’da yer alan çok sayıda etkileşim ve ödül fırsatından faydalanacak. Fan token lansmanımız için son derece heyecanlıyız ve taraftarlarımızdan büyük bir ilgi bekliyoruz. Bu iş birliğiyle Aytemiz Alanyaspor’un dünyanın sayılı kulüplerinin yer aldığı Socios.com ailesine katılmasından ve kulübümüzü global dijital arenada da güçlü kılmaktan dolayı gururluyuz.”

Chiliz ve Socios.com’un CEO’su Alexandre Dreyfus iş birliği için şu ifadeleri kullanmıştı:

”Bu son duyuru, tüm Süper Lig kulüplerinin neredeyse dörtte birinin fan token’ları başlatmak için Socios.com ile ortaklık kurduğu anlamına geliyor. Türkiye ve dünyanın en büyük kulüpleri, küresel taraftar kitleleriyle etkileşimi artırmak için fan tokenları ve Socios.com’u kullanıyor. Vizyonumuz, pasif taraftarlığı aktif taraftarlığa dönüştürmek ve bu evrimin, şu anda taraftarların tutkusunun başka herhangi bir yerden daha yüksek olduğu Türkiye’de gerçekleşiyor olması çok anlaşılabilir bir durum.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.