KSM Starter Uniswap’ta listelendi

KSM Starter Uniswap

KSM Starter Uniswap’ta listelendi

ABONE OL 

Bugün ön satışı düzenlenen KSM Starter Token (KST) Uniswap’ta listelendi. 0.12 dolar fiyatıyla ön satışa sunulan $KST 2.20 dolara kadar yükseldi.

KSM Starter Uniswap’ta!

Geçtiğimiz günlerde sizlerle buluşturduğumuz KSM Starter ön satış detaylarının ardından bugün listeleme gerçekleşti. Türkiye saati ile 15:00’te ön satış düzenlendi ve kısa süre içerisinde IDO tamamlandı. Ardından Türkiye saati ile 18:00’de KSM Starter Uniswap’ta listelendi.

0.12 dolar olan ön satış fiyatıyla işleme açılan KST, 2.20 dolara kadar yükseldi. Ön satış ile KSM Starter satın alan yatırımcılar yaklaşık olarak 18x gelir elde etti.

KSM Starter Uniswap’ta listelendi

KST Starter İncelemesi!

Ağlardaki ilk IDO’larının yüksek kazançlar sağlaması sebebiyle birçok yatırımcı KSM Starter‘a büyük ilgi gösteriyor. KSM Starter’ın Kusama ağında 5 yıldır geliştirilen bir Launchpad platformu olarak biliniyor. Diğer ağlardaki IDO platformlarından farklı olarak KSM Starter’da IDO yapılacak projeler yatırımcılar tarafından seçilebilecek.

KSM Starter‘da ilk olarak KST ön satışı düzenlenecek. Kendi kripto parası olması sebebiyle büyük ilgi görmesi bekleniyor. Ayrıca IDO’su düzenlenecek olan kripto paraların seçilmesi için de yine KST kullanılacak. KST ön satışının ardından elde edilecek KST’ler ile stake yapılabilecek ve farming havuzlarında değerlendirilebilecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.