Yeni iddia: Bu yıl yeni AirPods duyurulmayacak!

yeni AirPods

Yeni iddia: Bu yıl yeni AirPods duyurulmayacak!

ABONE OL 

Apple‘ın kablosuz kulaklık pazarındaki hakimiyetini sağlayan AirPods modellerine bir yenisinin eklenmesi bekleniyor. Ancak Bloomberg tarafından ortaya atılan iddiaya göre bu yıl yeni bir AirPods modeli duyurulmayacak.

İDDİA: Yeni AirPods Bu Yıl Duyurulmayacak!

Apple bugüne kadar AirPods, 2. nesil AirPods ve AirPods Pro modellerini duyurmuştu. Apple hayranları yeni bir AirPods modeli beklerken Bloomberg ortaya bir iddia attı. Bu iddiaya göre bu yıl AirPods modeli duyurulmayacak. Bloomberg ayrıca AirPods modeli için 2022 yılını işaret etti.

”Bu yıl AirPods duyurulmayacak!

Daha önce yeni AirPods modeline ait olduğu iddia edilen tasarımlar ortaya çıkmıştı. AirPods modelindeki silikon detayının yeni AirPods modelinde olmayacağı iddia edilmişti. Bugüne kadar ortaya çıkan tasarımlar arasında en dikkat çekici olanı ise 52audio tarafından paylaşılan olmuştu.

AirPods 3 Hakkında Tüm Bilinenler!

AirPods 3 tasarım olarak AirPods Pro‘ya benzeyecek ancak birkaç ufak farklılıkla duyurulması bekleniyor. 1. ve 2. nesil AirPods tasarımına benzer ancak AirPods Pro gibi kısa bir tasarıma sahip olması bekleniyor.

Özellik olarak diğer AirPods’larla büyük benzerlik göstermesi bekleniyor. Aktif Gürültü Engelleme moduna sahip olması beklenmiyor. Kulaklığın gücünü alacağı çip ve pil performansı konusunda iyileştirmeler yapılarak karşımıza çıkması bekleniyor.

AirPods 3‘ün mart ayında kablosuz şarj destekli modelinin 199 dolar (1.475 TL + vergiler) fiyat etiketiyle karşımıza çıkması bekleniyor. Normal kablolu şarj edilebilir versiyonunun ise biraz daha ucuz olması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

1 Comment

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir