Twitter Blue onaylandı!

Twitter Blue

Twitter Blue onaylandı!

ABONE OL 

Twitter‘ın ücretli abonelik sistemi hakkında bugüne kadar birçok sızıntısıyla karşılaşmıştık. Twitter’ın App Store’daki sayfasında Twitter Blue göründü ve fiyatı da sızıntıları doğruladı.

Twitter Blue Göründü!

Dünyanın en popüler sosyal medya uygulamaları arasında yer alan Twitter‘ın Blue hizmeti App Store’da göründü. App Store’da yer alan uygulama içi satın alma kısmında Twitter Blue göründü. 2.99 dolar fiyatıyla sunulacağı da kesinleşmiş olan bu ücretli abonelik sistemi merakla bekleniyor.

Sunulacak olan bu ücretli abonelik sistemi daha önce Twitter Blue hakkında sızıntılarda bulunan Jane Manchun Wong, App Store’daki bu detayı da ilk fark eden isim oldu. Twitter tarafından sunulacak olan hizmeti, kullanıcıların favorilediği tweet’leri kaydetme olanağı tanıyacak ve kullanıcıların paylaştığı tweet’leri geri almasına da müsaade edecek.

Twitter Para Kazanma İmkanı Sunacak

Jane Manchun Wong tarafından ortaya çıkarılan özellik, kullanıcıların profillerinde yer alan bir QR koda tıklayarak alternatif ödeme kanallarını barındırıyor. Bu ödeme kanalları PayPal, Venmo, Patreon, Cash App ve Bandcamp olarak görünüyor.

Bu özellik sayesinde kullanıcılar, istediği herhangi bir kullanıcıya bahşiş olarak ödeme yapabilecek. 5 farklı kanal üzerinden yapılacak ödemeler hakkında daha fazla detay bulunmuyor. Twitter’ın sahibi Jack Dorsey’in Square isimli şirketi tarafından geliştirilen CashApp isimli ödeme kanalı da bu ödeme yöntemleri arasında yer alıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yazılım kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir