Instagram beğeni sayısını yeniden gösterecek

Instagram beğeni sayısı

Instagram beğeni sayısını yeniden gösterecek

ABONE OL 

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından olan Instagram, bir süre önce yayınladığı güncelleme ile beğeni sayılarını gizlemişti. Beğeni sayılarını yalnızca paylaşımı yapan kullanıcı görebiliyordu. Instagram tarafından alınan karar ile birlikte beğeni sayıları kullanıcı tarafından istenirse yeniden görünebilecek.

Instagram Beğeni Sayısını Yeniden Sunacak!

Instagram bir süre önce bir güncelleme yayınlamış ve beğeni sayılarını gizlemişti. Beğenilerin göründüğü kısımda ”.. ve diğer kişiler” açıklaması yer alıyordu ve üzerine tıklandığında beğeni sayısı görünmüyordu. Alınan yeni karara ile birlikte kullanıcılar isterlerse beğeni sayılarının görünmesini sağlayacak. Ayarlar‘dan bu özellik istenirse pasifleştirebilecek.

Instagram beğeni sayısını yeniden gösterecek

Instagram Beklenen Özellik için Çalışmalarını Sürdürüyor

Instagram, masaüstü versiyonundan paylaşım yapma özelliği üzerinde çalışıyor. Instagram kullanıcıları tarafından merakla beklenen bu özelliğin yakında sunulması bekleniyor. Daha önce masaüstü versiyonda DM özelliği sunan Instagram’ın bu özelliği de bilgisayardan Instagram kullanan kullanıcıları sevindirmişti. Görsel, video paylaşma imkanı tanıması beklenen Instagram’ın filtreleri de kullanıcılara sunması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir