Bu yıl yeni AirPods duyurulmayacak!

yeni AirPods

Bu yıl yeni AirPods duyurulmayacak!

ABONE OL 

Apple ürünleri ile ilgili yaptığı sızıntılarla başarısını kanıtlamış olan Ming-Chi Kuo‘nun ortaya attığı iddiaya göre bu yıl AirPods duyurulmayacak.

Bu Yıl Yeni AirPods Yok!

Apple analisti Ming-Chi Kuo, Apple’ın 2022 yılına kadar yeni bir AirPods modeli duyurmayacağını ifade etti. Ayrıca bu yıl da kablosuz kulaklık satışlarının düşük olması sebebiyle Apple’ın beklentileri revize etmesi gerektiğini belirtti. 75-85 milyon adet olan 2021 hedefinin 70-75 milyon adet olarak revize edilmesi gerektiğini söyledi.

Daha önce de Bloomberg tarafından aynı iddia ortaya atılmış ve bu yıl yeni bir Apple Airpods modelinin duyurulmayacağı açıklanmıştı.

Bu yıl yeni AirPods duyurulmayacak!

iPhone Üretimi için Geri Dönüşüm Detayı!

iPhone modelleri dünyanın en çok dikkat çeken akıllı telefonlarının başında geliyor. Dünya üzerinde yoğun talep gören iPhone modellerinin üretiminde kullanılan malzemelerin geri dönüştürülebilir olması konusunda Apple tarafından yeni hamleler gelecek. Apple CEO’su Tim Cook yaptığı VivaTech 2021 isimli etkinlikte yaptığı açıklama ile planlarını açıkladı.

Bu açıklamaya göre Apple adım adım iPhone üretiminde kullanılan parçaları gerin dönüştürülebilir olmasına dikkat edecek. Bilindiği gibi iMac üretiminde kullanılan parçaların yüzde 40‘ı geri dönüştürülebiliyor. Aynı oranları iPhone üretiminde de görmeyi hedefleyen şirket, aynı başarıyı bu ürün serisinde de yakalamak için kararlı olduklarını vurguladı. Tim Cook, sıfır karbon emisyonu sunan bir şirket olduğuna da açıklamalarında belirtti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.