Instagram Hikayeler için ücretli abonelik sistemi!

Instagram Hikayeler

Instagram Hikayeler için ücretli abonelik sistemi!

ABONE OL 

Instagram sürekli olarak yeni özellikleri deneyip ardından kullanıcılarına sunmaya devam ediyor. Bu defa Instagram Hikayeler özelliği için ücretli abonelik sistemi üzerinde çalışıldığı ortaya çıktı.

Instagram Hikayeler’e Ücretli Abonelik Sistemi Duyurulabilir

Instagram Hikayeler özelliği Instagram‘ın en sevilen özellikleri arasında yer alıyor. Instagram‘da bu sebepten dolayı yeni bir özellik olarak kullanıcılarına ”ücretli abonelik sistemi” sunmak üzere çalışmalarını sürdürüyor. Eğer bu özellik hayata geçirilirse Instagram kullanıcıları ‘kendisine ücretli bir şekilde abone olan takipçilerine özel hikayeler paylaşabilecek.

Tabii bu özelliğin her kullanıcıya değil belirli bir takipçiye ulaşmış kullanıcılara sunulması bekleniyor. Henüz test aşamasında olan özelliğin ne zaman karşımıza çıkacağı ise belirsizliğini koruyor.

Instagram Hikayeler için ücretli abonelik sistemi!

Instagram Masaüstü Paylaşımı Test Ediyor

Dünyanın en popüler sosyal medya uygulamaları arasında Instagram, yalnızca mobil cihazlardan paylaşım yapmaya izin veriyor. Kullanıcılar tarafından yıllardır masaüstü kullanım desteğinin geliştirilmesi istense de Instagram‘ın bağlı olduğu Facebook, bu fikre pek sıcak bakmamıştı. Şimdilerde gelen sızıntılara göre Facebook bu konuda adım atmaya başladı.

Yakın bu desteğin kullanıcılara sunulacağı ve şimdilerde test aşamasında olduğu ifade ediliyor. Facebook da bu iddiaları Bloomberg‘e yaptığı açıklama ile doğruladı ve sözcüsü aracılığıyla şu açıklamayı yaptı:

”Pek çok kişinin bilgisayarlarından Instagram’a eriştiğini biliyoruz. Bu deneyimi geliştirmek için şimdi masaüstü tarayıcılarıyla Instagram’da bir akış gönderisi oluşturma yeteneğini test ediyoruz.”

Sosyal medya danışmanı Matt Navarra’da Twitter hesabından paylaştığı görsellerle bu test aşaması hakkında fikir verdi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.