Yemeksepeti Sağlık Bakanlığı’na 1 milyon TL bağışladı

Yemeksepeti Sağlık Bakanlığı’na 1 milyon TL bağışladı

ABONE OL 

Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın Korona virüsle edilen mücadele için Sağlık Bakanlığı’na Yemeksepeti olarak 1 milyon TL bağışladıklarını açıkladı.

Yardımseverliği ve duyarlılığıyla tanınan Nevzat Aydın Twitter hesabından bir açıklama yaparak bağış yaptığını duyurdu. Korona virüsüne karşı sağlık ekiplerinin yoğun çabasının takdir edildiği ve alkışlandığı bugünlerde Sağlık Bakanlığı bünyesinde çalışan doktor ve personellerin ihtiyacı olan ekipmanın sağlanmasında kullanılması için 1 milyon TL bağışlandığını duyurdu.

Nevzat Aydın’ın başarı hikayesini okumak için yazımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz:;
Başarı Hikayeleri 4 – Nevzat Aydın

Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın, böyle zorlu ve sağlık tehdidinin yaşandığı bir dönemde Banabi ve Yemeksepeti olarak üzerlerine düşen sorumluluğun farkında olduklarını söyleyerek alınan önemleri detaylandıran açıklamalarda bulundu.

Aydın, alınan tedbirlerin yanında bir de risk grubunda bulunan 50 yaş ve üzeri kullanıcılardan gönderim ücreti alınmadığını da vurguladı.

Yemeksepeti’ne son dönemde iş alımları olduğu biliniyordu ancak Korona virüsü nedeniyle işe alımların ne durumda olduğuyla ilgili de Nevzat Aydın ” İşe alımlar için görüşmeleri online yöntemlerle yapıyor, işe başlama prosedürlerini de adaylarla tek tek güvenli iletişimle çözüyoruz.” açıklamasını yaptı.

Unilever Türkiye de Sağlık Bakanlığı’na 230 tonluk Domestos çamaşır suyu bağışladı

Unilever Türkiye’den yapılan açıklamada, “Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 (coronavirüs) salgınının ülkemizde yayılımının önlenmesi amacıyla verilen ortak mücadeleye, kurumsal bir vatandaş olarak katkı sağlamayı görev kabul eden Unilever, Sağlık Bakanlığı’na 230 ton Domestos bağışı yaptı. Çamaşır suyu yüklü 10 TIR, Unilever Türkiye’nin Konya’daki fabrikasından Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü’nün koordinasyonuyla ilgili merkezlere teslim edilmek üzere yola çıktı. Bağış ile, Sağlık Bakanlığı’nca belirlenen hastanelerin hijyen gereksinimlerinin karşılanmasına katkıda bulunulmak amaçlandı” denildi.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir