Xiaomi Akıllı Cetvel üretti

Xiaomi Akıllı Cetvel üretti

ABONE OL 

Xiaomi bireysel kullanımların dışında ev alet ve gereçleri Youpin markası adı altında üretiyor. Her şeyin akıllısı zamanla önümüze çıkıyor. Akıllı telefon, akıllı saat hatta akıllı yatak bile üretildi. Şimdi ise karşımıza çıkan yeni ürün bir akıllı cetvel. Xiaomi Akıllı Cetvel üretti. Belki de birçoğumuzun aklının ucundan geçmeyecek ürün olan akıllı cetvel, üretildi ve piyasaya sürüldü.

Xiaomi Akıllı Cetvel üretti: Xiaomi Youpin Small Q Akıllı Cetvel

Xiaomi Youpin akıllı cetvel; silindir, eğri ve düz yerleri ölçebiliyor. En önemli ayrıntısı ise yamuk olan ve cetvel ile ölçülmeyecek ölçülere sahip olan nesneleri ölçebiliyor. 99.99 metreye kadar ölçüm yapabilen akıllı cetvel, yaptığı ölçümleri kaydedebiliyor ve gerektiği zaman görüntüleyebileceği bir ekrana sahip olarak karşımıza çıkıyor.

Xiaomi Youpin Small Q Akıllı Cetvel

Small Q Akıllı Cetvel, 1.9 inç ekrana sahip. Ayrıca ses seviyelerini, ortam ışığını da ölçebiliyor. Ağırlığı ise yalnızca 30 gram olarak son derece hafif bir kullanım deneyimi yaşatabiliyor. 200 mAh pil kapasitesine sahip olan Small Q Akıllı Cetvel, tek şarjla 3.000 metreye kadar ölçüm yapabiliyor. Şarj girişi olarak da artık neredeyse tüm firmaların kullandığı Type-C kullanılmış. Ayrıca Small Q 5 dakika içerisinde şarj edilebiliyor.

Son zamanlarda Type-C girişine yönelik Apple’a ciddi baskıların olduğu da göz önüne alınırsa tüm teknoloji firmaları Type-C kullanmaya özen gösteriyor.

Parlamentodan çıkan karar Apple’ı zora soktu

Peki Xiaomi Youpin Small Q Akıllı Cetvel’in Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Xiaomi Youpin Small Q Akıllı Cetvel, 14.2 dolar (85 TL + vergiler) fiyat etiketine sahip olarak piyasaya sürüldü. Ancak Small Q Akıllı Cetvel’in ülkemize gelip gelmeyeceği henüz belirsizliğini koruyor.

 

Daha fazla haber için TwitterInstagramTelegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

Instagram’ın kazancı açıklandı

MSI Prestige 14 İncelemesi: Pembe bir dünya

Netflix Türkiye için deneme sürümünü sonlandırdı

“Xiaomi Akıllı Cetvel üretti” için 0 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir