Thodex’te son durum ne?

 Thodex’te son durum ne?

Yerli kripto para borsası Thodex, geçtiğimiz gün bir açıklama yaptı ve yeni yatırımcıların borsaya ortak olmak istediği belirtilerek borsaya 4-5 gün erişim olmayacağı belirtildi. Peki Thodex’te son durum ne?

Thodex’te Son Durum!

Thodex son birkaç haftadır sorunlarla gündeme geliyordu. Özellikle Dogecoin fiyatının artması ve Thodex’te Dogecoin işlemi yapan yatırımcılar, Dogecoin fiyatından daha ucuza satmak zorunda kalıyordu. Kripto para çekme işlemlerde de sorun yaşanmasıyla birlikte tepkiler giderek artmıştı. Ardından Thodex’ten açıklama geldi ve borsaya yeni yatırım teklifleri geldiği belirtilerek bu tekliflerin değerlendirilmesi için 4-5 gün süre istenmişti.

Thodex açıklama
Thodex’te son durum ne?

Bu açıklamanın gelmesiyle birlikte endişeler artmaya başladı. Açıklamadan 1 gün öncede Thodex CEO’su Faruk Fatih Özer’in Arnavutluk’a gittiği ortaya çıktı. Yurt dışına gittiği belirlenen Thodex CEO’su Faruk Fatih Özer’in 2 milyar dolarlık vurgun yaptığı iddia ediliyor.

Twitter üzerinden Cedric Gerard isimi kullanıcı 17 Nisan tarihinde bir tweet paylaşmış ve Thodex borsasının Dogecoin’leri yüzde 30 ucuza sattığını göstermişti ve bu şekilde 500 milyon dolarlık Dogecoin satıldığını ifade etmişti.

Bugün sabah saatlerin Emniyet yetkilileri Thodex’in ofisine gitmiş ve arama yapmıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir