Thodex açıklama yaptı!

 Thodex açıklama yaptı!

Yerli kripto para borsası Thodex kullanıcıları bir süredir kripto para çekme işlemlerinde sorun yaşıyordu. Özellikle Dogecoin fiyatının yükselmesi ve kullanıcıların istedikleri fiyattan satamamaları tepkileri çekmişti. Borsadan oluşan bu problemler ile ilgili açıklama geldi.

Thodex Açıklama Yaptı: Devir Süreci Başlıyor

Thodex resmi Twitter hesabından bir açıklama yapıldı. Bu açıklamaya göre Thodex, bir süredir yatırım teklifleri alıyordu. Thodex’te kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek adına bu teklifleri olumlu değerlendirme kararı aldı ve borsanın devir işlemlerinin başlayacağını açıkladı. Bu süre zarfında da işlemlerin 4-5 gün durdurulacağı açıklandı.

Thodex açıklama yaptı!

Yapılan açıklamanın tam hali:

”Değerli kullanıcılarımız,

2017 yılından beri sizlere kaliteli hizmet vermekte ve hizmet kalitemizin daha da artması adına gece gündüz çalışmaktayız. Kullanıcılarımızın memnuniyetini esas alarak, bu güne kadar ülkemizde bir çok yeniliğe imza attık ve Amerika Birleşik Devletlerinden aldığımız lisans ile global anlamda sektörde ilk lisanslı Türk Şirketi olduk.

Son 2 yıllık süreçte kripto varlıklara duyulan ilginin artması ve büyük aktörlerin sektöre dahil olması ile birlikte, borsaların büyümesi ve yeni adımlar atması da kaçınılmaz hale gelmiştir.

İsmini anlaşma süreci tamamlandığında duyuracağımız dünya çapında bilinirliği olan banka ve fon şirketleri, uzun süredir, şirketimize yatırım yapmak istemekte ve ortaklık teklifinde bulunmaktadır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına gelen ortaklık teklifini olumlu değerlendirme kararı alınmıştır. Bu sürecin tamamlanabilmesi için işlemlerin durdurulup devir sürecinin tamamlanması gerekmektedir. Süreç ise yaklaşık 4-5 iş günü sürecektir. Bu süre zarfında kullanıcılarımıza düzenli olarak bilgilendirme sağlanacaktır.

Bunun yanında internette yer alan olumsuz haberlerin gerçeği yansıtmadığı, şirketimizin faaliyetlerine daha güçlü olarak devam ettiği, konuyla ilgili olarak kullanıcılarımızın varlıkları konusunda endişeye kapılacak herhangi bir durum olmadığını bilgilerinize sunarız.

Daha güçlü ortaklarla sizlere güvenli altyapımızla hizmet vermeye devam etmek için çalışıyoruz.

Saygılarımızla”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir