ABCC hedefini açıkladı!

 ABCC hedefini açıkladı!

Singapur merkezli kripto para borsası ABCC yeni açıklamalarda bulundu. Şirket daha önce faaliyet göstermiş ve dünyanın en büyük 10 kripto para borsası arasında yer alıyordu. ABCC 2.0 açıklamalarıyla yeniden harekete geçecek olan kripto para borsasının hedefi ise bir hayli büyük.

ABCC Hedefi: 1.8 Milyar Kripto Para Yatırımcısına Ulaşmak

Bir dönemin en büyük borsalarından olan ve ardından el değiştirmesiyle sessizliğe bürünen ABCC, yeniden ayağa kalkıyor. ABCC 2.0 ismiyle düzenlenen bir etkinlikte borsanın yeniden faaliyete geçeceği açıklandı. Diğer kripto para borsaları ile karşılaştırıldığında esnek ödeme sistemleri, çeşitli spot çiftleri ve gelişmiş bir kullanıcı deneyimini sunacağını ifade edilen borsanın asıl hedefi ise 1.8 milyar kripto para yatırımcısına ulaşmak.

Y kuşağı olarak ifade edilen 1981 ve 1996 arasındaki kuşağa erişmek isteyen ABCC borsasının Z kuşağına da ulaşmak için gerekli çalışmaların yapılacağı belirtildi.

ABCC hedefini açıkladı!

ABCC CEO’su Alan Li şu açıklamayı yaptı:

”Y kuşağı yeni deneyimlerden hoşlanıyor ve kripto para birimi ticareti yapmaya daha meyilli. Bu nedenle güvenliğimizi artırma ve kullanıcılara kolaylıkla ve kolaylıkla ticaret yapma güveni veren, kullanımı kolay bir ticaret platformu geliştirme eğilimindeyiz. ABCC Exchange’de, uygun ve daha da önemlisi, daha büyük bölgenin yasal gereklilikleriyle uyumlu ürün ve çözümlerin yanı sıra kullanımı kolay bir değişim platformu sunmayı taahhüt ediyoruz. Borsamızın misyonunun merkezinde, teknoloji temel dayanağımızdır ve iyi inşa edilmiş teknoloji altyapımızdan yararlanmaya ve mevcut endüstri standardının ötesinde bir değişim oluşturmak için onu güçlendirmeye odaklandık.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir