Barcelona taraftar token Binance’de listeleniyor!

Barcelona token Binance

Barcelona taraftar token Binance’de listeleniyor!

ABONE OL 

Bir süredir taraftar token sahipleri tarafından beklenen listeleme nihayet gerçekleşti. Barcelona taraftar token Binance‘de listelenerek alım satıma açılıyor. Listeleme haberi büyük ilgi görüyor.

Barcelona Taraftar Token Binance’de!

Barcelona token Binance’de alım satıma açılıyor. Bir süredir, eski ismiyle $BAR yeni ismiyle $BARCA token sahipleri merakla bugünü bekliyordu. Yapılan açıklamaya göre Barcelona token bugün Türkiye saati ile 14:00‘de alım satıma açılacak.

Bu haberin gelmesiyle birlikte Barcelona token fiyatı artmaya başladı. Henüz Binance’de listelenmeyen Barcelona token’ını satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Barcelona taraftar token Binance’de listeleniyor!

Barcelona Taraftar Token Adı Değişti!

Chiliz tarafından taraftar token üretmek amacıyla kurulan Socios, geçtiğimiz yıl Barcelona ile anlaşarak taraftar token üretti. Büyük ilgiyle karşılanan BAR token Chiliz.net adresinde listelendi. Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklama ile birlikte Barcelona taraftar token’ın ismi BARCA olarak değiştirilmişti.

Barcelona taraftarlarının takımlarına hitap şekli olan BARCA değişimi Chiliz ve Fanmarketcap adreslerinde de uygulanmıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir