Spotify kullanıcılarını üzecek zam haberi

Dünyada müzik platformlarının liderlerinden olan Spotify, Premium üyelik fiyatlarına zam yaparak 13.99 TL olan ücreti 17.99 TL’ye çıkarıyor.

Spotify, gittikçe popülerleşmesinin ardından premium abonelik ücretlerinde değişikliğe gidiyor. 13.99TL olan aylık ücreti yakın bir dönemde zam yaparak 17.99 TL’ye çıkaracak olan Spotify, kullanıcılarına e-posta yoluyla açıklama yaptı.

İlk 3 ay bedava

Spotify, artık yeni kampanyası ile birlikte böylece müzik ve podcast dinleyicilerinin, reklamsız ve seç-dinle özellikleriyle 50 milyon şarkı ve 450 bin podcaste erişim sağlayan sesli streaming’ine ilk 3 ay ücret ödemeden üyelik hizmetine ulaşmalarını imkan veriyor.

Dünya genelinde geçerli olacak Spotify Premium’un ilk üç ay ücretsiz kullanım hakkı herhangi bir zaman kısıtlaması içermiyor, müzikseverler diledikleri zaman Premium üyelik paketlerinden birine başvuru yapabiliyor: Bireysel ve Öğrenci paketleri bugünden itibaren, Aile paketi ise gelecek aylarda kullanıma hazır olacak.

Bu hafta ise Spotify Premium için büyük bir hafta, Spotify birkaç gün önce tüm dünya genelinde güncellenen Aile için Premium Paketi’ni duyurdu.

Spotify Kids

Dijital müzik platformu Spotify, ayrıca çocuklar için de “Spotify Kids” adlı yeni bir uygulama çıkardı. Spotify Premium Aile üyelerinin erişebileceği yeni uygulama, 3 yaş ile daha büyük çocuklar için kendi başlarına ya da aileleri ile birlikte dinleyebilecekleri müzikleri, çalma listelerini ve hikayeleri barındırıyor.

 

İlginizi çekebilir

TP-Link Archer MR600 incelemesi

5 kameralı Xiaomi Mi CC9 Pro 5 Kasım’da tanıtılacak

Huawei satış rakamlarını açıkladı

Gökhan Kaya

0 Comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir