Apple Card sahiplerine taksit müjdesi

 Apple Card sahiplerine taksit müjdesi
Apple CEO’su Tim Cook, Apple Card sahiplerinin 24 ay taksitle iPhone alabileceklerini açıkladı. Yıl sonuna doğru başlayacak olan bu uygulamada faiz de ödenmeyecek.
Apple’ın kısa bir süre önce kullanıma sunduğu Apple Card, kullanıcılarına yeni bir iPhone modeli alırken taksit fırsatı tanıyacak.

Açıklamalara göre Apple Card’ı olan bir müşteri yeni bir iPhone modeli satın alabilecek ve ödemesini de 24 ay boyunca herhangi bir faiz olmaksızın taksitler halinde ödeyebilecek. Ayrıca müşteriler bu satın alma işleminden de yüzde üç para iadesi kazanacaklar.

Uygulamanın ne zaman başlatılacağına dair bir tarih verilmiş değil ancak Tim Cook‘un açıklamaları yıl sonuna doğru başlayacağına işaret ediyor. Yeni bir iPhone alma planı olan kullanıcıları sevindiren bu gelişme sonrasında Apple Card’ın gelecekte nasıl avantajlar sunacağı ise merak konusu olmuş durumda. Apple Card şu an için ABD‘deki kullanıcılara sunulmuş durumda ve 40 ülkeye daha açılması bekleniyor. Bu ülkelerin hangileri olduğu ve listede Türkiye‘nin de olup olmayacağı ise şimdilik belli değil.

Gelen yeniliklerle beraber zaten cep telefonu pazarında söz sahibi olan Apple’ın daha fazla tercih edilmesi de bekleniyor.

Kaynak

 

İlginizi çekebilir

Call of Duty: Modern Warfare tarihin en iyi çıkışını yaptı

5 kameralı Xiaomi Mi CC9 Pro 5 Kasım’da tanıtılacak

Bu da oldu: Bitcoin ile doğum ücreti ödendi

Derecelendirme kuruluşundan Çin ve Bitcoin açıklaması

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir