TP-Link Archer MR600 incelemesi

 TP-Link Archer MR600 incelemesi

TP-Link Archer MR600 incelemesi ve özellikleri

İnceleme ile istediğiniz her yerde tek bir SIM kart ile kablosuz ağ oluşturmanızı sağlayan TP-Link Archer MR600 özellikleri neler inceliyoruz.
Bu cihaz ile istediğiniz her yerde 64 cihaza kadar SIM kartınızın internetini kablosuz olarak rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.


TP-Link Archer MR600 özellikleri ve kullanış bakımından nasıl?

Diyelim ki bir bir yere gittiniz ancak orada internet yok TP-Link Archer MR600’e SIM kart takarak internet ağına ulaşabiliyorsunuz. Bu kablosuz ağa en fazla 64 kişi bağlanabiliyor ve Archer MR600, TP-Link’in ilk 4.5G yönlendiricisi ve Cat6’yı destekliyor. Bu sayede, 2.4 GHz üzerinde 300 Mbps, 5 GHz bandı üzerinden ise 867 Mbps hızlarına çıkabiliyoruz .

OneMesh teknolojisini destekleyen cihazlar ile tek bir ağ adı oluşturup sorunsuz olarak internet ağı oluşturabilen Archer MR600’ü kullanmak da mümkün. Cihaza SIM kartınızı takmanız ile beraber ek bir ayar yapmanıza gerek kalmadan internet ağını oluşturabiliyoruz ve kullanabiliyoruz . Cihazın tüm bu özellikleri dışında kullanıcıların en çok dikkatini çeken nokta ise router olarak ayrıca kullanabilmesi. Archer MR600, sabit internet ağını router olarak dağıtabiliyor ayrıca herhangi bir  sabit internetin kesintiye uğramasından sonra da SIM kart üzerinden aldığı interneti kullanarak kullanıcılara internet hizmeti sağlayabiliyor.

Özellikleri
  • Kablosuz ağın ulaşamadığı ölü bölgelerini ortadan kaldırmak için çift bantlı Wi-Fi’yi evinizde genişletin.
  • Tüm ev içerisinde sorunsuz kapsama alanı için bir OneMesh yönlendiriciye bağlanarak bir Mesh ağı oluşturur.
  • Daha istikrarlı bir kablosuz deneyim için hem 2,4 GHz bant (300 Mbps) hem de 5 GHz bant (867 Mbps).
  • Akıllı sinyal göstergesi, sinyal gücünü göstererek optimum Wi-Fi kapsama alanı için en iyi yeri bulmanıza yardımcı olur.
  • Tether uygulamasından veya Web kullanıcı arayüzünden düzenli olarak yönetebileceğiniz bir Mesh ağı kurmak için WPS düğmesine basın.
  • Herhangi bir Wi-Fi yönlendirici veya kablosuz erişim noktasıyla çalışır.

İlginizi Çekebilir

> ASUS ROG Zephyrus M GU502 incelemesi
> 3000 TL altı en iyi 10 akıllı telefon listesi
> Google Pixel 4’den çağ açacak özellik!
> MacBook Pro 16 inç’le geliyor

Gökhan Kaya

0 Comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir