Simpsonlar kripto paraları konu aldı

Simpsonlar kripto paraları konu aldı

ABONE OL 

1989 yılında ilk defa yayınlanan Simpsonlar dizisi dünya üzerindeki popüler konuları işlemesiyle biliniyor. Simpsonlar kripto paraları konu aldı. Dünya üzerinde milyonlarca hayranı bulunan dizi bu sefer kripto paraları gündemine aldı. The Big Bang Theory dizisinin sevilen karakteri Sheldon, Simpsonlar’a konuk oldu. Sheldon, konuk olduğu dizide kripto paraları anlattı.

Bitcoin ve kripto paralara olan ilgi her geçen gün artarak devam ediyor. Popüler olan kişiler, diziler, kulüpler vb. gibi kitlelere etki edebilen kişilerin kripto paraları kullanmasıyla birlikte yatırım sayısı da artıyor. Kitlelerin ilgisi yavaş yavaş Bitcoin ve kripto paralara yöneliyor.

Kripto Paralar Anlatıldı

Bölümde kripto para birimleri dans ederken “her gün geleceğin parası olmaya daha da yaklaşıyorum, cüzdanında değil, bilgisayarındayım” söylediği duyuluyor. Simpsonlar’a konuk olan Sheldon karakteri ise şu açıklamaları yaptı:

“Kripto paraları tanımlarken devamlı olarak ‘kripto para birimleri’ terimini kullanmak bizim kripto paralar hakkında acemice bir bilgiye sahip olduğumuzu gösteriyor. Bu aslında tamamen kripto para yığını. Bu sistem içerisinde kurallar ek kripto para birimlerinin üretilmesi ile belirleniyor. Bunlar geleneksel para birimleri gibi itibari paralar aracılığıyla üretilebilirler, rastgele etrafa saçılabilir veya hepsi LeBron’a bile verilebilir.”

Simpsonlar’ın kripto paraları konu alması hakkında görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagramTelegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

Çin en iyi ve en kötü kripto paraları açıkladı

En büyük 10 kripto para – 23 Şubat 2020

58 milyon dolar değerindeki Bitcoin tarihe karıştı

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir