Samsung Unpacked etkinliği tarihi belli oldu!

Samsung Unpacked

Samsung Unpacked etkinliği tarihi belli oldu!

ABONE OL 

Samsung‘un yeni cihazlarını Unpacked isimli etkinliğinde duyuruyor. Her yılının belirli dönemlerinde yapılan etkinlik bu yıl ağustos ayında gerçekleşecek. Bu etkinlikte katlanabilir akıllı telefonlar, akıllı saat ve kablosuz kulaklık modellerini tanıtılması bekleniyor.

Samsung Unpacked Tarihi Belli Oldu!

Samsung, 11 Ağustos tarihinde Unpacked isimli etkinliği düzenleyecek. Bu etkinlikte daha önce sızıntılarıyla karşımıza çıkmış olan Galaxy Z Flip3 ve Galaxy Z Fold3 modellerini duyurması bekleniyor. Ancak Galaxy Z Fold3 modelinin duyurulmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Bu akıllı telefonların yanında yine geçtiğimiz gün sızıntıları ortaya çıkan Galaxy Watch 4 modelinin duyurulması bekleniyor. Son olarak bir de Galaxy Buds 2 isimli kablosuz kulaklık modelinin duyurulması bekleniyor.

İşte Galaxy S21 Ultra 5G Yeni Rengi!

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G modeli için Navy isimli bir renk tanıtıldı. Bu renk lacivert olarak görünüyor ancak şirket Navy ismini verdi. Serinin en güçlü modeli olan akıllı telefonun bu rengi yalnızca 5G versiyonu için duyuruldu. Ülkemizde 5G versiyonunun bulunmadığını da göz önünde bulundurursak bu rengin ülkemize gelmeyeceği sonucunu çıkarabiliriz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.