Samsung Galaxy Watch 4 göründü!

 Samsung Galaxy Watch 4 göründü!

Samsung çok yakın bir tarihte Galaxy Watch 4 modelini duyurmaya hazırlanıyor. Lansmandan öncede Galaxy Watch 4 modelinin tasarımı ve özellikleri ortaya çıktı.

Galaxy Watch 4 Detayları Göründü!

Samsung, akıllı telefonların dışında üretmiş olduğu akıllı saat ve kablosuz kulaklık modelleriyle de ürün ağını genişletiyor. Bu ürün ağına yakın zamanda Galaxy Watch 4 modeli de dahil edecek. Galaxy Watch 4 modelinin tasarımı ve özellikleri de lansmandan önce karşımıza çıktı. 91mobiles tarafından paylaşılan Watch 4, tasarım olarak Watch 2 ve Watch 3 modellerine büyük benzerlik gösteriyor. Akıllı saatin oval bir ekran ile karşımıza çıkması bekleniyor.

Samsung Galaxy Watch 4 göründü!

Özellik olarak ise yine bu serideki diğer üyelere benzer özelliklerin sunulması bekleniyor. Kalp atış hızı ölçme ve kandaki oksijen miktarını ölçme özelliklerine sahip olmasına ise kesin gözüyle bakılıyor.

Samsung Galaxy Watch 4 göründü!

Galaxy S22 Sızıntılarına Yenileri Eklendi

Daha önceki sızıntılarıyla başarısını kanıtlamış olan FrontTron isimli Twitter kullanıcısı, Galaxy S22‘ye ait olduğunu söylediği özelliklerden bahsetti. Bu sızıntıya göre Galaxy S22, 50 megapiksel ana kamera, 12 megapiksel ultra geniş açı kamerası ve 3x zoom yapabilen 12 megapiksel telefoto kamerasıyla kutusundan çıkacak. Daha öncede LetsGoDigital tarafından Galaxy S22 konsept tasarımları paylaşılmıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

1 Comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir