Xiaomi dikey katlanabilir telefon patenti aldı

Xiaomi dikey katlanabilir telefon patenti

Xiaomi dikey katlanabilir telefon patenti aldı

ABONE OL 

Akıllı telefon üreticileri son birkaç yıldır katlanabilir akıllı telefon üretimine yönlendi. Samsung ve Huawei tarafından üretilen modeller dikkatleri üzerine çekmişti. Şimdi de Xiaomi dikey katlanabilir telefon patenti aldı.

Xiaomi Dikey Katlanabilir Telefon Patenti

Akıllı telefon üreten dünya devi şirketler katlanabilir akıllı telefon üretimi de yapmaya başladı. Fiyat olarak bu akıllı telefonla el yaksa da ilgi gördüğünü söylemek mümkün. Bu akıllı telefon üreten şirketler arasında yakın zamanda Xiaomi de dahil olabilir.

Xiaomi dikey katlanabilir telefon patenti aldı

Çin merkezli teknoloji şirketi, dikey katlanabilir telefon patenti aldı. MySmartPrice tarafından paylaşılan görsel açık bir şekilde tasarımı bizlere gösteriyor. Dikey bir tasarımı tercih eden Xiaomi, akıllara Galaxy Z Flip modellerini getiriyor. Çin Ulusal Fikri Mülkiyet İdaresi (CNIPA)’nden alınan patentte USB-C girişi görünüyor ancak 3.5 mm jak girişine akıllı telefonda yer verilmemiş.

Mi Mix 4 Sızıntıları Ortaya Çıkmıştı!

Son sızıntılara göre Mi Mix 4, çift pil tarafından oluşan toplam 4.860 mAh bataryaya sahip olacak. Bu batarya 120W kablolu, 80W kablosuz hızlı şarj desteği sunacak. Yüksek çözünürlük sunmak için farklı bir ekran teknolojisi sunması beklenen akıllı telefonun gücünü Snapdragon 888‘den alması bekleniyor.

Kullanıcı arayüzü olarak ise MIUI 13 ile kutusundan çıkması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.