Huawei P50 hızlı şarj kapasitesi göründü!

Huawei P50 hızlı şarj

Huawei P50 hızlı şarj kapasitesi göründü!

ABONE OL 

Huawei tarafından 29 Temmuz tarihinde P50 serisinin duyurulması bekleniyor. 3 modelden oluşacak akıllı telefon serisinin bugüne kadar ortaya çıkan sızıntılarına bir yenisi daha eklendi.

Huawei P50 Hızlı Şarj Desteği!

Huawei yüksek ihtimalle 29 Temmuz tarihinde P50, P50 Pro ve P50 Pro Plus modellerini duyuracak. Şirketin Çin’de almış olduğu 3C sertifikası ortaya çıktı. Bu sertifikanın detaylarında hızlı şarj detayı bulunuyor. Huawei, P50 serisinde 66W hızlı şarj desteğini kullanıcılarına sunacak.

Merakla beklenen Huawei P50 serisinin geçtiğimiz günlerde tasarımı da görünmüştü. İkili yuvarlak kamera tasarımı bulunan akıllı telefonun Honor 50 serisine benzerliği dikkatlerden kaçmıyor.

Tasarımının ardından Huawei P50 hızlı şarj kapasitesi göründü!

İşte Huawei P50 Tasarımı!

Huawei P50 modelinin tasarım sızıntıları karşımıza çıktı. Pembe bir kasa tasarımıyla görünen akıllı telefon iki büyük yuvarlak kamera tasarıma sahip. Benzer bir tasarım, Huawei tarafından satılan Honor şirketinin satışa sunduğu 50 serisinde yer alıyor. Huawei P50 modelinin 4G ve 5G olmak üzere iki farklı versiyonu olacak.

Her iki sürüm için farklı işlemciler kullanılacak. Snapdragon 888 ve Kirin 9000 işlemci modelleri iki 4G ve 5G olmak üzere iki farklı versiyon karşımıza çıkacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.