Ripple ikinci çeyrek raporunu yayınladı (2022)

Ripple ikinci çeyrek raporu

Ripple ikinci çeyrek raporunu yayınladı (2022)

ABONE OL 

XRP geliştiricisi olan Ripple şirketi, 2022 yılının ikinci çeyrek raporunu yayınladı. Raporda satılan XRP’lerin satışındaki artış dikkatleri çekti.

İşte Ripple İkinci Çeyrek Raporu Detayları!

Birçok şirket ile ortaklığı bulunan Ripple şirketi, 2022 yılının ikinci çeyrek raporunu yayınladı. Bu rapora göre şirket 2022 yılının ikinci çeyreğinde 408.9 milyon dolar değerinde XRP satışı gerçekleştirdi. Bir önceki çeyrekte 273.27 milyon dolarlık bir satış gerçekleştirilmişti.

Geliştirdiği transfer sistemiyle birçok şirkete destek sunan Ripple, iş ortaklarının sayısını arttırmaya devam ediyor. Şirket son olarak geçtiğimiz hafta Singapur merkezli ödeme şirketi FOMO Pay ile anlaşma sağlamıştı.

Ripple ikinci çeyrek raporunu yayınladı

Ripple FOMO Pay Anlaşmasının Detayları

Ripple (XRP), sahip olduğu Blockchain ağı ile yüksek hızda transfer imkanı tanıyor. Bu da dünya genelindeki ödeme şirketlerinin büyük bir şekilde ilgisini çekiyor. Ripple son olarak Singapur merkezli ödeme şirketi FOMO Pay ile anlaşma sağladı.

Bu anlaşma ile Ripple, geliştirmiş olduğu On-Demand Liquidity (ODL) sistemini FOMO Pay’e entegre edecek. FOMO Pay üzerinden gerçekleştirilecek olan transferler Ripple altyapısı sayesinde çok uygun maliyetlerle gerçekleşecek.

Bilindiği gibi Ripple, küçük ve orta ölçekli işletmeler için On-Demand Liquidity (ODL) sistemini geliştirmişti. Bu sayede sınır ötesi gerçekleşecek transfer için çok ama çok düşük ücretler ödenecek ve bu işletmeler için gerçekleştirilecek transferler yük olmaktan çıkacaktı.

Ripple’ın geliştirmiş olduğu bu sisteme dünyanın her noktasında talep olduğu ve ciddi bir kullanıcı sayısına ulaştığı biliniyor. Bu anlaşma açıklandı ancak Bitcoin’in düşüş trendi sürdüğü için fiyatta herhangi bir değişim yaşanmadı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir