Cardano Vasil hard fork ertelendi!

Cardano Vasil hard fork

Cardano Vasil hard fork ertelendi!

ABONE OL 

ADA geliştiricisi olan Cardano, uzun bir süredir beklenen Vasil hard fork‘unu erteledi. Ertelemenin bir hafta olacağı açıklandı ancak hangi gün yapılacağı belirtilmedi.

Cardano Vasil Hard Fork’u Bir Kez Daha Ertelendi

En büyük 8. kripto para konumunda olan Cardano (ADA), bir süredir beklenen Vasil hard fork’unu bir defa daha 1 haftalık olarak erteledi. Cardano yetkilisi Kevin Hammon ağ yükseltmesinden önce herhangi bir sorun olup olmadığını test ettiklerini ve bu yüzden Cardano Vasil hard fork’u için acele etmediklerini ifade etti:

Ekip, Vasil hard fork’un faydalarını topluluğa sunmak için çok çalışıyor. İyi haber şu ki bu hafta hisse havuzu operatörlerinin, DApp geliştiricilerinin, dahili testlerin ve diğerlerinin belirlediği sorunları gideren yeni bir 1.35.2 sürümüne geçiş yaptık. Bu sürümün amacı ise biz Vasil hard fork’a giderken tüm sorunları ortadan kaldırması.

Cardano Vasil hard fork ertelendi!

Cardano CEO’su Charles Hoskinson Şaşırttı

ADA olarak bildiğimiz Cardano şirketinin CEO’su Charles Hoskinson, boğa piyasasında fiyatların gerçekçi olmayacak kadar yükselmesi sebebiyle şirketlerin anlaşmalar yapamadıklarını ifade etti. Bu sebepten dolayı ayı piyasası koşullarının iş birliği için daha iyi olduğunu söyledi.

Bu açıklamalarıyla yatırımcıları bir hayli şaşırtan Hoskinson, boğa piyasasının yatırımcıların beklentilerini ve gerçekçi olmayan fiyatların ortaya çıkardığı için bir kaosa sebep olduğu ifade etti.

Cardano Kurucusu: NFT’ler Düzenlenebilir

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, YouTube üzerinden düzenlediği canlı yayında NFT’ler hakkındaki fikirlerinden bahsetmiş ve 2022 yılında kripto para piyasasında bir hayli gelişmenin olacağını ifade ederek NFT’ler için şu ifadeleri kullanmıştı:

Bu kadar hızlı büyümenin iyi ya da kötü sonuçlarını bir endüstri olarak sindireceğiz.

NFT ve DeFi’ler hakkında da birçok düzenlemenin gelebileceğini ifade eden Charles Hoskinson ayrıca SEC ve Ripple davası hakkında da fikirlerini açıklamıştı. Hoskinson, Davanın yakında sonlanacağını ve Ripple’ın galip olan taraf olacağını ifade etmişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir