PUBG Mobile Lite için Bahar güncellemesi

PUBG Mobile Lite için Bahar güncellemesi

ABONE OL 

PUBG Mobile Lite için Bahar güncellemesi gönderildi. Güncelleme bahar ile birlikte değişim gösteren çevre faktörlerini oyuna eklendi. ”Varenga Çiçek Açıyor” ismi verilen güncelleme ile oyuna yeni bir boyut kazandırılıyor. 0.16.0 güncellemesini alan akıllı telefonlar değişimleri rahatlıkla görebilecek. Güncellemeler ile yeniliklerin yanında hatalar da gideriliyor.

Varenga ismi verilen harita ile Kiraz Çiçeği bölgelerinde piknik sepetleri oyuna dahil edildi. Oyuncular bazı kiraz çiçeği ağaçlarının altında bu sepetleri bulabilecek. Bu sepetlerin içerisinde ise işaret fişeği ve boya bombaları olacak. İşaret fişekleri airdroplara sahip olmak için kullanılıyorken boya bombaları da karakterleri bahar efektlerine boyayacak.

PUBG Mobile Lite için Bahar güncellemesi

Eklentilerin dışında Varenga haritasında iyileştirmeler yapıldı. Yeni yollar ve bir sığınak eklemeleri yapıldı. Bu güncelleme ile Klasik mod ve PlayLab, Battle Royale olarak birleştirildi. Aynı zamanda oyuna İspanyolca, Fransızca ve Arapça dil desteği de eklendi.

PUBG Mobile Lite versiyonu giriş segmentindeki telefonların rahatlıkla PUBG Mobile oynamaları için geliştirilmiş bir versiyonudur. Düşük özellikteki akıllı telefonlarda iyi performans ve iyi bir oyun deneyimi sunmak için Tencent Gaming tarafından geliştirimiştir.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagramTelegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

PlayStation 4 oyunları PlayStation 5’te çalışacak mı?

Samsung Galaxy M21 tanıtıldı! İşte özellikleri

Moto G8 Power Lite özellikleri sızdırıldı

“PUBG Mobile Lite için Bahar güncellemesi” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.