LEV token ön satış tarihi açıklandı!

LEV token

LEV token ön satış tarihi açıklandı!

ABONE OL 

Socios ve La Liga takımlardan Levante UD ile yapılan iş birliği sonucunda üretilen LEV token için ön satış tarihi açıklandı. Socios resmi Twitter hesabından yapılan duyuru merak uyandırdı.

İşte LEV Token Ön Satış Tarihi!

Socios, 30 Nisan tarihinde Levante UD ile iş birliği yaptığını duyurmuştu. Bu iş birliği sonucunda LEV token üretilip Socios platformunda ön satışa sunulacaktı. Bugün Socios resmi Twitter hesabından yapılan açıklama ile LEV token’ın 13 Temmuz tarihinde satışa sunulacağı duyuruldu. Ön satış fiyatı ise şimdilik açıklanmadı.

Ön satışın ardından diğer taraftar token’lar gibi Chiliz.net adresinde listelenecek. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Chiliz’in Socios Projesi Nasıl Çalışıyor?

Socios, spor kulüpleriyle ön anlaşma sağlayarak taraftar token’larını doğrudan resmi isimle değil, belirlenen bir takma isimle ön satışa sunuyor. Spor kulüpleriyle anlaşma sağlanırsa Chiliz.net platformunda listeleniyor. Spor kulüpleri ile en baştan anlaşma sağlanmışsa ise belirlenen tarihte ön satış gerçekleştiriliyor ve ardından Chiliz.net platformunda listeleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.