Socios Boston Celtics ile anlaştı!

Socios Boston Celtics

Socios Boston Celtics ile anlaştı!

ABONE OL 

Socios, iş ortaklarının sayısını her geçen gün arttırmaya devam ediyor. 40’dan fazla iş ortağı bulunan şirket, Boston Celtics ile anlaşarak ortaklarına bir yenisini ekledi.

Socios Boston Celtics Ortaklığı Detayları

Daha önce NBA takımlarından Philadelphia 76ers ile anlaşan Socios, şimdi benzer bir anlaşmayı Boston Celtics ile yaptı. Bu anlaşma ile birlikte Boston Celtics için bir taraftar token geliştirilecek. Ayrıca NBA takımının ismini kullanmak hakkında sahip olacak.

Geliştirilecek olan taraftar token için şimdilik bir detay paylaşılmadı. Bu detaylar paylaşıldığında Teknoküpür olarak sizlerle paylaşacağız. İş ortaklığı ile ilgili taraflardan şu açıklamalar geldi.

Socios Boston Celtics ile anlaştı!

Boston Celtics Kurumsal Ortaklıklar ve İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Ted Dalton iş ortaklığı için şu ifadeleri kullandı:

”Celtics marka organizasyonunun büyük bir kısmı yerel, ulusal ve küresel düzeyde destekleyen harika hayranlardan oluşuyor. Hyran katılımına bizim kadar değer veren bir ortak bulmaktan heyecan duyuyoruz. Celtics hayranlarına ulaşmanın her zaman yenilikçi yollarını arıyoruz ve Socios.com ile ortaklığımızı dört gözle bekliyoruz.”

Socios.com ve Chiliz’in CEO’su Alexandre Dreyfus, iş ortaklığı için şu ifadeleri kullandı:

”Boston Celtics ikonik, dünyaca ünlü bir marka ve hızla genişleyen ağımıza katılan en son ABD merkezli spor organizasyonu oldukları için çok mutluyum. Socios.com, pasif hayranların aktif katılımcılara dönüştürüldüğü küresel bir hayran etkileşimi güç merkezine hızla gelişiyor. Bu, dünyanın dört bir yanındaki Celtics taraftarları için sonunda büyük ölçüde gelişmiş taraftar katılımına yol açacağına inandığımız heyecan verici bir ortaklığın başlangıcı.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.