ARG token listelenme tarihi açıkladı!

ARG token

ARG token listelenme tarihi açıkladı!

ABONE OL 

Arjantin Milli Takım token’ı olan ARG token Socios tarafından üretilmiş ve ön satışı 2 dolar sabit fiyatla gerçekleşmişti. Copa America final maçı öncesinde listeleneceği açıklanan ARG token için resmi tarih açıklandı.

İşte ARG Token Listelenme Tarihi!

ARG token token 9 Temmuz tarihinde TSİ 17:00’de Chiliz.net borsasında listelenecek. Üye olmak için TIKLAYIN. Merakla beklenen ARG token listelenme tarihi de bu açıklama ile netleşmiş oldu. Açıklama Chiliz Türkiye resmi hesabından yapıldı.

Socios, geçtiğimiz ay $ARG ön satışı gerçekleştirdi. 2 dolar sabit fiyatla satışa sunulan Arjantin Milli Takım Token’ının 400 bin adet satılması planlıyordu. Ancak yaşanan aksilik sebebiyle ilave olarak 200 bin adetlik satış gerçekleştirildi. Toplamda 600 bin adet $ARG token satıldı. $ARG token arzı ise 20 milyon adet olarak duyuruldu.

Socios platformunda verilen bilgilere göre $ARG‘ler 11 Temmuz tarihine kadar kilitli kalacaktı. Ancak Arjantin Milli Takımı’nın finale yükselmesiyle birlikte bu tarih erkene çekildi ve 7 Temmuz tarihinde kilitler açıldı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

“ARG token listelenme tarihi açıkladı!” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.