Manchester City token Binance’de listelenecek mi?

City token Binance

Manchester City token Binance’de listelenecek mi?

ABONE OL 

Şampiyonlar Ligi finalinden birkaç gün önce Chiliz‘in kendi borsasında listelenen Manchester City token ($CITY)’ın Binance‘de listelenip listelenmeyeceği merak konusu oldu.

City Token Binance’de Listelenecek mi?

Chiliz tarafından kurulan Socios şirketinin spor kulüpleriyle iş birliği yapıp ürettikleri taraftar token’larla ilgili gelişmeleri hep birlikte defalarca kez okuduk. Özellikle Twitter’da $CITY token’ın Binance’de listelenip listelenmeyeceği büyük merak konusu oldu. Chiliz şirketi konu ile ilgili henüz net bir açıklama yapmadı ancak yatırımcıların bu konuda beklentisi oldukça büyük.

Chiliz şirketi tarafından tanesi 200 CHZ karşılığında satılan $CITY token’lar, CHZ fiyatının artmasıyla birlikte birtakım değişikliğe uğradı. Tanesi 200 CHZ’den satılan $CITY token’ların fiyatı 50 CHZ’ye düşürüldü ve ön satıştan $CITY satın alan yatırımcılara dört kat daha fazla $CITY token verildi. 5 Ekim tarihinde başlayan ön satış döneminde 1 CHZ’nin fiyatı 0.0135 dolardı. Yani yatırımcılar 200 CHZ ödeyerek 1 $CITY satın almak için 2.7 dolar ödeme yaptı. Değişim sonra 2.7 dolar ödeyen yatırımcılara 4 $CITY token verildi. Bu da 1 $CITY token fiyatının 0.675 dolar olduğunu gösteriyor.

CITY TOKEN BINANCE LİSTELEME HABERİ NİHAYET GELDİ. OKUMAK İÇİN TIKLAYIN.

Manchester City token satın almak ve satmak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Manchester City token
Manchester City token Binance’de listelenecek mi?

$CITY token listelenmesinin ardından 35.83 dolara kadar yükseldi. Bu da ön satışla $CITY token satın alan yatırımcıların 53x kâr elde ettiğini gösteriyor. $CITY token’ın listelenmesi halinde Teknoküpür olarak bu haberi sizlerle paylaşacağız.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

“Manchester City token Binance’de listelenecek mi?” için 3 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir