Socios Valencia CF ile anlaştı! VCF token geliyor

Socios Valencia CF VCF token

Socios Valencia CF ile anlaştı! VCF token geliyor

ABONE OL 

Socios, iş ortaklarına bir yenisini ekledi. İspanya Futbol Ligi La Liga‘nın en büyük kulüplerinden olan Valencia CF ile anlaşan Socios, dünde Philadelphia 76ers ile anlaştığını duyurmuştu.

Socios Valencia CF Anlaştı: VCF Token Bir İlk Olacak!

Socios, spor kulüpleriyle yaptığı anlaşmalara bir yenisini dahil etti. La Liga’nın güçlü takımlarından olan Valencia CF ile anlaşan Socios, bu ortaklık sonucunda VCF token üretecek. Ayrıca bu ortaklığı diğer taraftar token ortaklıklarından ayıran bir detay bulunuyor. VCF token aynı zamanda Valencia Futbol Takımı’nın göğüs sponsoru olacak.

Taraftar token satın almak için Chiliz.net borsasına üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Socios Valencia CF ile anlaştı! VCF token geliyor

Valencia CF Başkanı Anil Murthy iş ortaklığı için şu açıklamayı yaptı: 

“Taraftarların her zaman futbolun kalbinde olacağına ve bu geleneği canlı tutmak için yenilik ve teknolojinin kullanılması gerektiğine inanıyorum. Bu nedenle, 21/22 sezonu için Chiliz’i Resmi Fan Token Partneri olarak görmekten mutluluk duyuyoruz. Onlarla birlikte, taraftar etkileşiminde teknoloji ve inovasyon yoluyla devrim yaratacak olan Socios.com platformu aracılığıyla yeni nesil taraftar etkileşimine geçiyoruz. Kulübümüzün önceliği inovasyonu sürdürmek ve yeni trendleri takip ederek değişen dünyada taraftarlarımızla etkileşim içinde olmayı sürdürebilmek. Bu doğrultuda Chiliz ile yeni bir yolculuğa çıkmaktan dolayı mutluyuz. Bu hem taraftarlarımız, hem de her iki kuruluş için harika bir ilişkinin sadece başlangıcı.”

Chiliz ve Socios.com’un CEO’su Alexandre Dreyfus iş ortaklığı için şu açıklamayı yaptı:

“Valencia, formasının ön tarafından gururla sergilenen $VCF Fan Token ile sahaya çıktığında, hızlı gelişim sürecinde yaşamış olacağımız en görünür dönüm noktası gerçekleşecek. Bu Fan Tokenları ve Socios.com platformunun küresel spor endüstrisinde sahip olduğu büyüyen etkinin doğrulandığını gösterecek.

“Dünyada bir ilki gerçekleştirecek olan bu iş ortaklığı, büyük bir İspanyol kulübüyle dördüncü ve genel olarak 38. ortaklığımız oluyor ve bu Fan Tokenlara ve Socios.com platformuna inanılmaz bir görünürlük kazandıracak. Pasif taraftarları aktif taraftarlara dönüştürme ve spor için daha parlak bir gelecek yaratma misyonumuzu hızlandıracak bu gelişme ile küresel taraftar katılımı potansiyelini ortaya çıkarış sürecimiz hızlanacak ve hem kulüpler hem taraftarların ödüllendirileceğini bir sistemin tadını çıkaracağız.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.