Socios Team Vitality ile anlaştı! VIT token geliyor

Socios Team Vitality VIT token

Socios Team Vitality ile anlaştı! VIT token geliyor

ABONE OL 

Socios kısa bir süre önce Valencia CF ile yaptığı anlaşmayı duyurmuştu. Hemen ardından Fransız e-spor takımı Vitality ile yaptığı iş ortaklığını duyurdu. Detaylara hep birlikte göz atalım.

Socios Team Vitality ile Anlaştı: $VIT Token Üretilecek

Chiliz tarafından kurulan Socios platformu, spor kulüpleriyle anlaşma yaparak taraftar token üretiyor. Dünya devi birçok kulüple anlaşması bulunan Socios şimdi de Fransız e-spor takımı Vitality ile anlaştı. Bu anlaşma sonucunda $VIT token üretileceğini de duyuruldu. 1 Temmuz’da Socios platformunda gerçekleşen $VIT token satışları 2 euro fiyatıyla satılacak.

$VIT token toplamda 7 milyon arza sahip olacak. Üretilecek olan $VIT token ön satıştan sonra yapılacak duyurularla Chiliz.net borsasında listelenecek. Üye olmak için TIKLAYIN.

Socios Team Vitality ile anlaştı! VIT token geliyor

Team Vitality CEO’su Nicolas Maurer iş ortaklığı için şu açıklamayı yaptı: 

”Team Vitality’de, e-spordaki en yaratıcı ve ilgili hayranlardan bazılarına sahip olduğumuz için şanslıyız ve her zaman daha yakın işbirliği içinde olmanın ve onlara yeni deneyimler sunmanın yollarını arıyoruz. Socios.com, birçok büyük spor ve e-spor markası için yenilikçi bir Fan Token platformu ve onlarla ortak olmaktan gurur duyuyoruz. İlk oylamamız çok heyecan verici ve önümüzdeki günlerde açıklayacağız ve hayranlarımızın nasıl oy verdiğini görmek için sabırsızlanıyorum.”

Chiliz ve Socios.com’un CEO’su Alexandre Dreyfus iş ortaklığı için şu açıklamayı yaptı:  

”Team Vitality, Fransa’nın bir numaralı e-spor organizasyonu. Halihazırda e-spor dünyasının mutlak bir güç merkezi konumunda. Fakat $VIT Taraftar Token’ın piyasaya sürülmesiyle, benzersiz, heyecan verici markalarını küresel ölçekte büyüterek erişimlerini katlanarak genişletebilecekler.

Vitality, Fan Tokenların ne ile ilgili olduğunu gerçekten kavradı ve taraftarlar, Socios.com uygulamasında çığır açan, benzeri görülmemiş etkileşim fırsatlarını yakalayabilecekler. Ayrıca Fan Token’ın 1 Temmuz itibariyle piyasaya sürülmesinden itibaren harika ödülleri kazanma fırsatlarını yakalayacaklar. Artık kadromuzda 5 büyük e-spor organizasyonu var, bu bizim için kesinlikle bir kilometre taşı. Ancak hem mevcut ortaklarımızla hem de yeni ortaklıklarla faaliyetler açısından bu alanda hala büyük bir büyüme potansiyeli var.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.