ARG token final öncesi listelenecek!

ARG token

ARG token final öncesi listelenecek!

ABONE OL 

Arjantin Milli Takım token’ı olan ARG token Socios tarafından üretilmiş ve ön satışı 2 dolar sabit fiyatla gerçekleşmişti. Copa America’da dün gece oynadığı maçı kazanarak finale yükselen Arjantin Milli Takım token’ının listeleneceği Socios ve Chiliz CEO’su Alex Dreyfus tarafından açıklandı.

ARG Token Listelenecek!

Socios ve Chiliz CEO’su Alex Dreyfus, Arjantin’in Copa America’da finale kalmasıyla birlikte bir tweet paylaştı ve ARG token‘ının yakında listeleneceğini duyurdu. Tarih net olarak açıklandığında Teknoküpür olarak sizlerle paylaşacağız.

Socios, geçtiğimiz ay $ARG ön satışı gerçekleştirdi. 2 dolar sabit fiyatla satışa sunulan Arjantin Milli Takım Token’ının 400 bin adet satılması planlıyordu. Ancak yaşanan aksilik sebebiyle ilave olarak 200 bin adetlik satış gerçekleştirildi. Toplamda 600 bin adet $ARG token satıldı. $ARG token arzı ise 20 milyon adet olarak duyuruldu.

Socios platformunda verilen bilgilere göre $ARG‘ler 11 Temmuz tarihine kadar kilitli kalacaktı. Ancak Arjantin Milli Takımı’nın finale yükselmesiyle birlikte bu tarih erkene çekildi ve 7 Temmuz tarihinde yani bugün kilitler açıldı.

Chiliz tarafından üretilen ve Socios platformu üzerinden satışa sunulan taraftar token’lar ilk olarak Chiliz’in kendi kripto para borsasında satışa sunuluyor. Üye olmak için TIKLAYIN.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.