Half-Life: Alyx için çıkış tarihi belirlendi

Half-Life: Alyx için çıkış tarihi belirlendi

ABONE OL 

Half-Life: Alyx için çıkış tarihi belirlendi. Half-Life: Alyx için Valve’den açıklama yapıldı. VR oyunu olacak olan Half-Life Alyx için çıkış tarihi ve Valve’in çıkaracağı VR gözlüğü gibi detaylara değinildi.

Half-Life: Alyx için çıkış tarihi belirlendi. Çıkış tarihi için perşembe günü bir tweet paylaşıldı ve 23 Mart 2020 tarihinde oyunun Steam’e ekleneceği duyuruldu. Valve tweet’ten sonra ise “Return to City 17 in just six weeks” sloganıyla oyunun üç ekran görüntüsünü yayınladı. Bunun yanında oyunun Steam sayfasında ön siparişe açık hale getirdi.

Valve’in ilk açıklamasında şunları söylemişti; Half-Life’ın devam serisi geliyor. Oyuncular bunu duyunca akıllara ilk önce Half-Life 3’ün çıkacağı oldu. Ama daha sonra Valve bombayı patlattı.

Valve Half-Life: Alyx ismini verdi ve oyuncuların hem merakını arttırdı hemde Half-Life 3’ün çıkmamasından dolayı tepkileri çekti. Half-Life serisi Valve’in en büyük oyunlarından birisi olması ve çok fazla oyuncunun bu oyunu benimsemesi sayesinde Half-Life’a için bu kadar büyük bir beklentiye sebep oldu.

Oyun içine ait bir görüntü

Return to City 17

Valve’den güzel haberler gelmeye devam etti.

Valve’den gelen açıklamaya göre Valve’in çıkaracağı VR’ı alanlara Half-Life: Alyx ücretsiz bir şekilde yanında verilecek. Oyunun hikayesi ise Half-Life 2’nin ön bölümü ve Half-Life’ın ise sonrası oluyor yani Half-Life: Alyx’in hikayesi iki oyunun arasını anlatacak.

Steam’de şu an ön siparişte bulunan oyunun fiyatı 82.80 TL oyun yayınlandıktan sonra ise 90 TL’ye satılmaya başlanacak. Unutmayın bir VR’a sahip değilseniz oyunu oynayamazsınız. Ön sipariş ile oyunu almak istiyorsanız bu linkten girip alabilir ya da inceleyebilirsiniz.

 

Daha fazla haber için TwitterInstagramTelegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

EA Games PS5 ve Xbox Series X için açıklama yaptı

Corona virüsü sayesinde Plauge Inc.’e ilgi artışı oldu

PUBG Mobile yeni sezonda güncellemesi ile ilgili detaylar

“Half-Life: Alyx için çıkış tarihi belirlendi” için 0 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.