Mount and Blade II: Bannerlord’un fiyatı açıklandı

Mount and Blade II: Bannerlord’un fiyatı açıklandı

ABONE OL 

Mount and Blade II: Bannerlord’un fiyatı açıklandı. Yüzlerce dört nala koşan atların sesini ve kana susamış askerlerin savaş çığlıklarının duyuyor musunuz? Bu sadece bir şeyi ifade edebilir. Yakında Mount & Blade 2: Bannerlord’un ortaçağ dünyasına giriş yapacağız ve bunun kesin tarihi ise erken erişim ile 31 Mart 2020’de olacak.

Mount and Blade II: Bannerlord’un fiyatı açıklandı

Mount & Blade II: Bannerlord 31 Mart 2020’de erken erişim’de yayınlanacak. Oyun 49.99 dolar / 49.99 euro / 39.99 sterlin karşılığında Steam, Epic Games Store ve TaleWorlds web sitesinden satın alınabilecek. Türk yapımı oyunun Türkiye’de ki oyuncular için ise özel fiyat çıkartacak ve bu fiyat 150 TL‘ye tekabül edecek.
Mount & Blade 2’nin erken erişim sürümünde tam olarak oynayabileceğiz henüz bilmiyoruz ve oyun firması olan TaleWorlds tarafından bir açıklama yapılmadı. Daha önce ilk oyunu oynamış biriyseniz. En azından bu devam oyunundan ne bekleyeceğimizi bileceyiz.

Bir hiziple karakterinizi ve yanınızda bulunan askerleri geliştirirken istediğiniz hayatı hemen hemen yaşayabilirsiniz. Haydutlarla savaşarak zenginleşin, yerleşin ve bir aile kurun ya da kalelere saldırmak ve yıkmak için dev bir ordu toplayın.

Yazının Türkçesi ise:

Mount & Blade II: Bannerlord 31 Mart 2020’de Erken Erişim’de yayınlanacak. Oyun 49.99 $ / € 49.99 / £ 39.99 karşılığında Steam, Epic Games Store ve TaleWorlds web sitesinden satın alınabilecek.

Bannerlord’da her mevsimin, coğrafyanın kendine has atmosferi olacak. örneğin bir ülkeden başka bir ülkeye gittiğinizde hem coğrafya hemde mimari değişiklikler gözle görünecek. Ayrıca mevsimlerin atmosferi oyuncuları gerçekten büyüleyecek.

Mount and Blade II: Bannerlord’un Oyun içi bir görüntüsü Warband’dan daha iyi bir grafiğe sahip olduğu çok açık

Mount & Blade 2’nin açık ve karışık bir haritaya sahip olduğu için, hikayeyi takip etmekte zorlanabilirsiniz. Kalradian İmparatorluğu’nun çöktüğü ve hiziplerin kıtanın kontrolünü ele geçirmek için savaştığı bir dönemde, 200 yıl önce ayarlanan ilk oyunun bir öncüsü.

Mount & Blade 2 ayrıca savaşlara daha çok odaklanan çok oyunculu bir moda da sahip. İlk oyunda olduğu gibi, silahınızı kaydırmak için farenizi fiziksel olarak hareket ettirmeniz gerekir. Muhtemelen silah fiziğine alışmak biraz zaman alacaktır.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit only)
  • İşlemci: Intel® Core™ i3-8100 / AMD Ryzen™ 3 1200
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel® UHD Graphics 630 / NVIDIA® GeForce® GTX 660 2GB / AMD Radeon™ HD 7850 2GB
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Entegre GPU sistem RAM’inden 2GB ek alan gerektirebilir. Nihai çıkışta bu tahminler değişiklik gösterebilir.
ÖNERİLEN:

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit only)
  • İşlemci: Intel® Core™ i5-9600K / AMD Ryzen™ 5 3600X
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 3GB / AMD Radeon™ RX 580
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Nihai çıkışta bu tahminler değişiklik gösterebilir.

Daha fazla haber için Twitter, Instagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Nvidia Cyberpunk 2077 için yeni kart mı çıkartıyor?

Half-Life: Alyx için çıkış tarihi belirlendi

EA Games PS5 ve Xbox Series X için açıklama yaptı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.