Nvidia Cyberpunk 2077 için yeni kart mı çıkartıyor?

Nvidia Cyberpunk 2077 için yeni kart mı çıkartıyor?

ABONE OL 

Nvidia Cyberpunk 2077 için yeni kart mı çıkartıyor? GeForce RTX 2077’nin ayak sesleri gelmeye başlıyor gibi bu konu Nvidia ve Cyberpunk 2077  karşılıklı tweetlerinden sonra gündemde yerini almaya başladı.

Nvidia yeni bir grafik kartı piyasaya sürecek mi? diye sorular açığa çıktıkça spekülasyonlarda yapılmaya başlandı. Gelebilecek olan ekran kartının (muhtemelen sınırlı sayıda olacak) Cyberpunk 2077 temasına sahip olacak gibi ön görülüyor.

Nvidia Cyberpunk 2077 için yeni kart mı çıkartıyor? GeForce RTX 2077

Cyberpunk 2077 resmi twitter hesabında paylaşılan yazıda
Hey @NvidiaGeForce sınırlı sayıda baskı yapmayı Düşünüyor musunuz #Cyberpunk2077 GPU (Ekran kartı)?
Nvidia, Cyberpunk 2077’in twitter hesabından gelen yanıtı karşılıksız bırakmadı kendinden emin bir emoji ile bulanık bir fotoğraf paylaştı. Cyberpunk 2077’nin web sitesinde kullanılan neon sarısı renge sahip olan bulanık ve dumanlı bir ekran kartı paylaşımında bulundu.

Nvidia’nın attığı emoji sonrası Cyberpunk 2077’den gelen cevap ise
Ah hadi! Bize hiç düşünmediğini söyleme …  oldu.
Nvidia ise bunun üzerine fotoğraf ile emojinin ardından
Bizi izlemeye devam edin… yazısını paylaştı
Gizemli yarı görünür kart, mevcut GeForce RTX ürünleri ile hemen hemen aynı tasarıma sahip gibi görünüyor ve ‘bizi izlemeye devam edin’ ifadesi yakın zamanda kartın çıkacağını doğrular niteliğinde.

 

Twitter’ın pek çok sakini bunun oyunun başlığını Nvidia’nın ürün adlarıyla birleştiren düzgün bir dönüş olacak ve muhtemelen RTX 2070’in bir sürümünü göstereceği GeForce RTX 2077 olacağı sonucuna vardı ve bu tarzda paylaşımlarda bulundu. Ya da aynı ekran kartlarının farklı görüntüsüne sahip olan ve kartın yanında hediye olarak Cyberpunk 2077 oyunu verilebilir.

RTX 2080 Ti Süper?

Farklı söylentilerden biri olan ise GeForce RTX 2080 Ti Super’in lansmanını müjdeleyebileceği ve belki de AMD’nin bu yıl çıkacak olan ‘Nvidia katili’ne karşı önleyici bir tedbir kartı olabilir.  2080 Ti Super gerçekten varsa ve piyasaya çıkacaksa bu söylentinin sahibi daha önce 4.608 CUDA çekirdeği ve 16Gbps bellek bant genişliği ile çalışan bir canavar olarak anılmıştı.

 

Daha fazla haber için TwitterInstagramTelegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

Half-Life: Alyx için çıkış tarihi belirlendi

EA Games PS5 ve Xbox Series X için açıklama yaptı

Corona virüsü sayesinde Plauge Inc.’e ilgi artışı oldu

“Nvidia Cyberpunk 2077 için yeni kart mı çıkartıyor?” için 0 yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir