PUBG Mobile yeni sezonda güncellemesi ile ilgili detaylar

PUBG Mobile yeni sezonda güncellemesi ile ilgili detaylar

ABONE OL 

Mobil platformda etkisini artırmış halde olan PUBG Mobile,  sezon 11 güncellemesiyle birlikte yepyeni içeriklere kavuşan oyunun oyuncu sayısı her geçen gün bir bir yükseliyor. Pubg Mobile yeni sezonda güncellemesi ile ilgili detaylar bütün detaylar şu şekilde;

Yeni Arena haritası “Şehir”i de barındıran yepyeni bir Hakimiyet modu gelmiş ve Royale Pass’in 11. Sezonu yani “Yarın Operasyonu” ve çok sayıda iyileştirmenin bulunduğu PUBG MOBILE 0.16.5 içerik güncellemesi, 9 Ocak’tan itibaren ücretsiz olarak App Store ve Google Play üzerinden oyunculara sunuldu. Oyuncular, yeni Arena haritası “Şehir”e girip, mavi veya kırmızı takımdan birini seçerek 4’e 4 olarak yarışacak ve kazanmak için üsleri ele geçirmeye çalışacaksınız. Oyun başladıktan sonra rastgele bir üs aktif olacak. Bu üs bir takım tarafından ele geçirildikten sonra bir sonraki üs aktif hale gelebilecek. Toplam 3 üsten ilk 2’sini kazanan takım, maçın galibi olacak. Oyuncular, arka sokak savaşlarında öne geçmek ve rakiplerini yenmek için Süper Silah Kasalarından yararlanacak.

PUBG MOBILE yeni sezon güncellemesi oyuna yepyeni içerikler getirdi

Oyunculardan gelen feedbackleri (şikayetleri/geri dönüşleri) sürekli dinleyerek iyileştirmeler yapan PUBG MOBILE, bu sefer de silah eğitimi taleplerine cevaben Depo haritasının orijinal halini yeniledi ve Arena Eğitim haritasına dönüştürmüş ve bu yeni haritada oyuncular kendi mühimmatlarından kullanmak yerine yerden istedikleri silahı alıp pratik yapabilecek.

Ayrıca bu yeni oyun modu ve yeni haritalara ek olarak oyuncular, “Yarın Operasyonu” temalı Royale Pass 11. Sezonda yeni görevleri yaparak yepyeni ödüller ve yeni giysileri kullanabilecekler.

0.16.5 içerik güncellemesiyle PUBG MOBILE’a gelen yenilikler neler:
  • Hafif Kar Aracı – Klasik modda sadece Vikendi haritasında bulunan bu yeni araç, 2 kişiye kadar alabiliyor. Orijinal – Kar Aracı’na göre daha hızlı ve daha kolay hareket ederken, daha kolay hasar alabiliyor.
  • Silah Dengelemeleri – Groza’nın Takım Arena modundaki tek atış hasarı 48’den 45’e düşürüldü
  •  Sezon Özeti – Yeni sezon başladıktan sonra oyuncular, Sezon Özeti sayfasında önceki sezondaki istatistikleri ve öne çıkanları görüntüleyebilecekler.
  • Royale Pass İyileştirmeleri – Takım Arena ve Payload modunda daha fazla ödül sunan yeni çoklu seçenekli görevler eklendi. Görev rehberleri ve görüntüler de iyileştirildi.
  • Güvenlik özellikleri, indirme durum tuşları vb. gibi ek güncellemeler getirildi.

Pubg Mobile yeni sezonda güncellemesi ile ilgili detaylar bunlardı. Yeni gelecek güncellemelerden haberdar olmak için bizi alt taraftaki linklerden takip edebilir ve yorumlarda bulunabilirsiniz.

 

Daha fazla haber için TwitterInstagramTelegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

 

Binance’den Avustralya’ya 1 milyon dolarlık bağış

Türk Telekom CEO’sundan Wi-Fi konusunda önemli açıklama

Yeni en sağlam telefon adayı: Cat S32

Samsung Galaxy XCover Pro tanıtıldı

Samsung Galaxy S11 çıkış tarihi açıklandı!

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir