Binance’den Avustralya’ya 1 milyon dolarlık bağış

Binance’den Avustralya’ya 1 milyon dolarlık bağış

ABONE OL 

Binance’den Avustralya’ya 1 milyon dolarlık bağış. Çin merkezli ünlü kripto para borsası Binance, Avustralya’da çıkan ve hala devam etmekte olan yangın için bağış yaptı. 1 milyon dolar değerindeki BNB isimli Binance borsasının kendi kripto parası cinsinden yapılan bağış yangın hasarları için kullanılacak. Australia Bushfire Donations isimli yardım kuruluşuna bahsi geçen yardım ödemesinin yapıldığı da açıklandı.

Avustralya’da çıkan yangın büyük bir felakete dönüştü ve bütün ülkeyi kapsayan bir yangına dönüşmüş durumda. Bu yangına dünyanın birçok yerinden yardımlar gelmeye devam ediyor. Dünya’nın en büyük kripto para borsalarından olan Binance’de bu felaket yaralarının bir an önce sarılması adına yardımda bulundu. Australia Bushfire Donations, kripto para olarak yardım toplayan ve topladığı yardımları şeffaf bir şekilde açıklayan bir kuruluştur. Binance CEO’su Changpeng Zhao yaptığı yardımdan sonra ise şunları söyledi:

“Avustralya genelinde yaşanan çalı yangınlarının yanı sıra ekoloji ve yerel halk üzerindeki yıkıcı etkileri görmek acı verici. Bu acil krize yardım etmek istiyoruz. Avustralya için bağış toplayan yardım programı, farkındalık oluşturmak için doğrudan ve etkili yaklaşım. Ayrıca tüm kripto topluluğunun Avustralya’yı desteklemek için bize katılmasını istiyoruz.”

Blockchain Yardım Kuruluşlarında da Kullanılmaya Başlandı

Dünya’da birçok yardım kuruluşu Blockchain altyapısıyla faaliyetlerini sürdürmenin yollarını arıyor. Bazı yardım kuruluşları Blockchain’i kullanmaya başladı bile. UNICEF ve WWF gibi ünlü yardım kuruluşları da Blockchain’i nasıl faaliyetlerine uygulayacaklarının yolunu arıyorlar. Avustralya’daki Bushfire Donations isimli yardım kuruluşu Blockchain’i kullanmaya başladı ve kripto para ile bağış almaya başladı.

 

Daha fazla haber için TwitterInstagramTelegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

Bitcoin cinsinden sporcuların maaşları

Juventus gol şarkısını kripto para ile belirledi

En büyük 10 kripto para – 5 Ocak 2020

“Binance’den Avustralya’ya 1 milyon dolarlık bağış” için 0 yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir