Günün ikinci Bitcoin rekoru geldi! 25.932 dolar

 Günün ikinci Bitcoin rekoru geldi! 25.932 dolar

Lider kripto para birimi Bitcoin, dünkü yükselişleriyle birlikte bir kez daha rekor tazeledi. Sabah rekor kırarak 25.039 dolara kadar yükselen Bitcoin, aynı gün içerisinde yeni bir rekor daha kırarak 25.932 dolara yükseldi.

Bitcoin Rekora Doymuyor!

Bitcoin, bu hafta içerisinde neredeyse her gün kendi rekorunu kırdı. Sabah rekor kırarak 25.039 dolara kadar yükselen Bitcoin yeni bir rekor daha kırdı ve 25.932 dolar oldu. Bu haftaya 23 bin dolar seviyelerinde giriş yapan Bitcoin, bir gün içerisindeki yeni rekorunu kırdı. Bu sabah sizlere Bitcoin’in 25.039 dolara ulaşarak rekor kırdığını bildirmiştik.

Kripto para piyasası 689 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaştı. Bitcoin‘in piyasa değeri ise 476 milyar dolara kadar yükseldi. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki hakimiyeti (dominasyonu) yüzde 69.3‘e kadar yükseldi.

Bitcoin
Günün ikinci Bitcoin rekoru geldi!

Bitcoin İle Ücreti Reddetti! 5 Milyar Dolarlık Bir Servetten Oldu

İngiliz şarkıcı Lily Allen, 2009 yılında bir konser teklifi aldı. Bu konserin karşılığında ücret olarak 200 bin Bitcoin ödenmek istendi. Lily Allen bu teklifi reddettiğini açıkladı. 2014 yılında attığı bir tweet ile teklifi reddettiğini açıklayan Allen, kendisi için aptal anlamına gelen ‘#idiot‘ etiketini kullandı. 200 bin Bitcoin ise Bitcoin’in zirve yaptığı fiyattan hesaplanırsa yaklaşık 5 milyar dolara denk geliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir