Bitcoin’den her gün yeni bir rekor! 25.039 dolar

 Bitcoin’den her gün yeni bir rekor! 25.039 dolar

Lider kripto para birimi Bitcoin, dünkü yükselişleriyle birlikte bir kez daha rekor tazeledi. 25.039 dolara kadar yükselen Bitcoin, her geçen gün yeni bir rekor ile yoluna devam ediyor.

Bitcoin Rekora Doymuyor!

Bitcoin, bu hafta içerisinde neredeyse her gün kendi rekorunu kırdı. Bu rekorların sonuncusu ise 25.039 dolar oldu. Bu haftaya 23 bin dolar seviyelerinde giriş yapan Bitcoin, neredeyse her gün yeni bir rekor kırarak 25.039 dolara kadar yükseldi. Dün sizlere Bitcoin’in 24.600 dolara ulaşarak rekor kırdığını bildirmiştik.

Kripto para piyasası 671 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaştı. Bitcoin‘in piyasa değeri ise 462 milyar dolara kadar yükseldi. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki hakimiyeti (dominasyonu) yüzde 68.9‘a kadar yükseldi.

Bitcoin fiyatı
Bitcoin’den her gün yeni bir rekor! 25.039 dolar

Bitcoin İle Ücreti Reddetti! 5 Milyar Dolarlık Bir Servetten Oldu

İngiliz şarkıcı Lily Allen, 2009 yılında bir konser teklifi aldı. Bu konserin karşılığında ücret olarak 200 bin Bitcoin ödenmek istendi. Lily Allen bu teklifi reddettiğini açıkladı. 2014 yılında attığı bir tweet ile teklifi reddettiğini açıklayan Allen, kendisi için aptal anlamına gelen ‘#idiot‘ etiketini kullandı. 200 bin Bitcoin ise Bitcoin’in zirve yaptığı fiyattan hesaplanırsa yaklaşık 5 milyar dolara denk geliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir