En büyük 10 kripto para – 12 Ocak 2020

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 12 Ocak 2020

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 12 Ocak 2020)

Bitcoin bu hafta güçlü bir yükseliş yaşayarak şu an 8.177 dolardan alıcı buluyor. Geçtiğimiz haftayla karşılaştırdığımızda 600 dolarlık bir yükseliş gösterdi. Bitcoin dominasyonu %68 seviyelerinde yer alıyor. Bitcoin’in market hacmi artık göstererek 148.4 milyar dolar seviyelerine ulaştı. Toplam market hacmi  ise gerileyerek 218 milyar dolar seviyelerine geldi.

En büyük 10 kripto para birimlerinin güncel tablosu aşağıdaki gibidir:

Coinmarketcap sitesinin verilerinden alınmıştır.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

Socios isimli kripto para şirketinin anlaşma yaptığı kulüpler arasında bulunan Juventus, kripto parasını kullanmaya başladı. Kulüp taraflarının, fan token olarak bilinen ”JUV” isimli kripto parayı 2 euro karşılığında satın alarak kulüp yönetiminde söz sahibi olabiliyor. Juventus gol şarkısını kripto para ile belirledi. Şöyle ki geçtiğimiz günlerde yapılan ankete JUV token’e sahip olan taraftarlar da katılabildi. Birçok şarkı arasında taraftarların seçtiği şarkı gol şarkısı olarak seçildi ve kullanılmaya başlandı.

Çin merkezli ünlü kripto para borsası Binance, Avustralya’da çıkan ve hala devam etmekte olan yangın için bağış yaptı. 1 milyon dolar değerindeki BNB isimli Binance borsasının kendi kripto parası cinsinden yapılan bağış yangın hasarları için kullanılacak. Australia Bushfire Donations isimli yardım kuruluşuna bahsi geçen yardım ödemesinin yapıldığı da açıklandı.

Kripto paralar içerisinde popüler olan ve ilk 10 kripto para birimi arasındaki EOS, kendi sosyal medya uygulamasını oluşturuyor. EOS’u oluşturan Block.one şirketinin geliştirdiği sosyal medya uygulamasının detayları yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor. EOS’un sosyal medya uygulaması Voice projesinin yeni CEO’su belli oldu . Forbes’ın eski dijital yöneticisi Salah Zalatimo Voice CEO’su oldu.

Daha fazla haber için TwitterInstagramTelegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

 

Kripto para serimiz;

En büyük 10 kripto para – 5 Ocak 2020

En büyük 10 kripto para – 22 Aralık 2019

En büyük 10 kripto para – 15 Aralık 2019

“En büyük 10 kripto para – 12 Ocak 2020” için 0 yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir