DeFi piyasa değeri 87 milyar dolara geriledi

DeFi piyasa değeri

DeFi piyasa değeri 87 milyar dolara geriledi

ABONE OL 

DeFi piyasa değeri, kripto para piyasasının dalgalı ve düşüş trendi yaşadığı dönemde 87 milyar dolara kadar geriledi. Bitcoin fiyatının artışa geçmesinin DeFi piyasa değerini arttırması bekleniyor.

DeFi Piyasa Değeri Geriledi

DeFi token’larındaki kilitli varlıkların toplam miktarı 87.12 milyar dolara geriledi. Bitcoin fiyatının artmasının DeFi projeleri başta olmak üzere birçok altcoin fiyatına olumlu etki etmesi bekleniyor.

DeFi piyasa değeri – DeFiPulse adresinden alınmıştır

Ancak DeFiPulse tarafından paylaşılan veriler dışında Coingecko adresinde de DeFi verileri yer alıyor. Bu iki internet sitesindeki verilerde birbirleriyle örtüşmüyor. Coingecko verilerine göre DeFi token’larındaki kilitli varlıkların büyüklüğü 149.9 milyar dolar seviyelerindeyken DeFiPulse verilerine göre kilitli varlıkların büyüklüğü 87.12 milyar dolar olarak olduğu görünüyor.

DeFiPulse verilerine göre en yüksek hacme sahip olan token’ların Aave, Maker, Curve Finance, InstaDApp ve Compound olduğu görülüyor. 6 Eylül tarihinde DeFi hakkında hazırladığımız haberde piyasa değeri 99 milyar doları aşmıştı.

DeFiPulse adresinden alınmıştır

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.