AFC token ne zaman listelenecek?

AFC token ne zaman listelenecek

AFC token ne zaman listelenecek?

ABONE OL 

İngiltere Premier Ligi’nin en önemli takımların olan Arsenal, Socios ile iş birliği yapmış ve AFC token’ın üretilmesini sağlamıştı. Ön satışı gerçekleştirilen AFC token’ın ne zaman listeleneceği ise merak konusu oldu.

AFC Token Ne Zaman Listelenecek?

AFC token listeleme tarihi açıklandı! Haberi okumak için TIKLAYIN.

12 Ağustos günü düzenlenen AFC token ön satışının üzerinden neredeyse 2 ay geçti. Ön satışa katılan ve AFC token satın alan yatırımcılar ‘AFC token ne zaman listelenecek?‘ sorusunun cevabını aramaya başladı. 7 Ekim tarihinde AFC token kilidi açılacak ve dileyen yatırımcılar gerekli açıklamalar geldikten sonra Socios platformundan Chiliz.net borsasına AFC token’larını transfer edebilecek. Listeleme bilgisi ise henüz açıklanmadı ancak kilit açılmasıyla birlikte bu tarih bilgisinin de açıklanması bekleniyor.

AFC token ilk olarak Chiliz.net borsasında listelenecek. Üye olmak için TIKLAYIN.

AFC token ne zaman listelenecek?

Arsenal Ticari Direktörü Peter Silverstone iş ortaklığı için şu ifadeleri kullanmıştı:

”Devasa global hayran kitlemizi kulübe daha da yaklaştıracak olan Socios.com ile bu ortaklığı başlatmaktan heyecan duymaktayız. Socios.com, diğer önde gelen Avrupa kulüpleri ile olan ilişkilerinden de gördüğümüz gibi, blok zinciri teknolojilerinde spor endüstrisine öncülük ediyor. Birlikte $AFC Fan Token’ları piyasaya sürdüğümüzde, dünya çapındaki yüz milyonlarca taraftarımıza kulüple etkileşim kurmaları ve küresel ailemizin bir parçası olmaları için daha fazla fırsat vereceğiz.”

Socios.com ve Chiliz’in CEO’su Alexandre Dreyfus, iş ortaklığı için şu ifadeleri kullanmıştı:

”Her futbol taraftarı bir topluluğun parçasıdır. Aslında, bir futbol taraftarı olmanın en iyi yanlarından biri, daha büyük bir şeyin parçası olduğunu hissetmektir.

Bir golü kutladığınızda binlerce ve Arsenal örneğinde, dünyanın dört bir yanından milyonlarca Gooner’ın sevinçle zıpladığını ve yaptığınız şeyin tam olarak aynısını yaptığını bilirsiniz. Kulüplerine duydukları ortak tutkuyla birleşen global bir Arsenal taraftarları topluluğu bulunmakta. Socios.com, bu taraftarların buluşma yeri ve $AFC Fan Token’lar ise kulüple ilişkilerine yeni bir boyut ekleyebilecekleri araçlar olacak.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.